DemirSoft Müşteri Takip ve Veresiye Defteri 9

DemirSoft Müşteri Takip ve Veresiye Defteri 9

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe, Rusça, Azerice
Dosya Boyutu16.1 MB
ÜreticiDemirSoft
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Güncelleme6 Mayıs 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

DemirSoft Müşteri Takip ve Veresiye Defteri programı, tüm sektörlerdeki işletmelerin zorlanmadan ve bilgisayar bilgisi gerekmeden kullanabileceği, müşteri takip ve veresiye defteri programıdır.

DemirSoft Müşteri Takip ve Veresiye Defteri, her sektöre uygun olarak hazırlanmış, fazla kafa karıştırmayan ve muhasebe-bilgisayar bilgisi gerekmeden kullanabileceğiniz, DemirSoft tarafından tasarlanan müşteri takip ve veresiye defteri programıdır.

Program ile stok kaydı ve takibinin yanı sıra, ödemelerinizi ve fatura takibinizi de yapabilirsiniz. Kullanıcı yetkilendirme ve şifreleme sistemiyle, verilerinizi yetkisiz kullanıcılara karşı koruyabilirsiniz. Gelişmiş otomatik yedekleme sistemi sayesinde, verilerinizi günlük olarak farklı bir depolama aygıtına yedekleyebilirsiniz.

DemirSoft Müşteri Takip ve Veresiye Defteri programı farklı sektörler tarafından da kullanılabilir. Örneğin; market programı, alış-satış programı, stok programı ve cari hesap programı olarak da kullanabilirsiniz.

169 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.