A Bootable USB 0.9.6.508

A Bootable USB 0.9.6.508

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.4 MB
ÜreticiAskVG.com
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 ay önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (1.4 MB)
675 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

Bilgisayarınızda kolayca USB Windows kurulum diskleri yaratmak için bu programdan faydalanabilirsiniz.

A Bootable USB programı, bilgisayarınıza USB girişinden takılan flash diskleri kullanarak Windows Vista, 7 ve sonrası işletim sistemlerini kurmak isteyenlerin faydalanabilecekleri ücretsiz bir boot diski yaratma uygulaması olarak hazırlanmış ve işini oldukça güzel bir şekilde yaptığını söyleyebilirim. Hem kurulum gerektirmemesi hem de çok hızlı çalışan bir yapıya sahip olması sayesinde kullanırken bir an önce Windows kurulumuna geçiş yapabileceğinizi de söyleyebilirim.

Programın temel kullanım amacı, günümüzde giderek kaybolmaya başlayan DVD kullanım alışkanlıkları veya DVD sürücünün bozulması gibi hallerde kullanıcıların taşınabilir USB disklerini Windows kurulumu amacıyla kullanabilmeleri üzerinde kurgulanmış. Böylece orijinal Windows diskinizi kaybetmiş olsanız bile tek yapmanız gereken herhangi bir Windows kurulumunu bootable formatta USB diskinize atmak ve daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmak olacaktır.

Programla bir başlangıç diski yaratmak istediğinizde ilk olarak USB diskin kontrol edilmesini sağlayabiliyor, formatı uygun değilse programın içerisinden formatlayabiliyorsunuz. Ardından ISO dosyanızı seçmeniz ve onu da kontrol ettirerek uygunluğunu onaylatmanız mümkün.

Tüm işlemler ve kontroller tamamlandığında A Bootable USB’yi hemen başlatabiliyor ve başlangıç diskinizin yaratılmasını sağlayabiliyorsunuz. Seçenekler bölümü ise bir kaç ince ayar ile biraz daha özelleştirilmiş bir başlangıç diski elde etmek için kullanılıyor.

Eğer kullanışlı bir başlangıç diski yaratma programı arıyorsanız ücretsiz olarak sunulan A Bootable USB’ye göz atmadan geçmeyin.

675 kez indirildi

YORUM YAZIN