World Of Tanks

World Of Tanks


Sponsor Bağlantılar
LisansÜcretsiz
DilTürkçe , İngilizce
Dosya Boyutu16 GB
ÜreticiWargaming
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme18 Ekim 2019
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (16 GB)
49 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

World of Tanks (WOT) İkinci dünya savaşını konu alan çevrimiçi olarak oynanabilen başarılı bir tank simülasyonu oyunu.

İkinci Dünya Savaşını konu almakta olan World of Tanks, Avrupa’da gerçekleştirilen Avrupa Oyun Ödülleri (European Game Awards)’inde online oyunlar kategorisinde birinci olarak bu ödülün sahibi olmuştur. Bu zamana kadar yapılmış olan diğer oyunlardan bir başka farkı da, silahların tanklar olmasıdır. Sıradanlaşmış olan silahların kullanımından çıkılarak, gerçek savaş ve macera ortamının oluşturulduğu oyunda hile yapmak ya da çıkan hileleri kullanmak yasaklanmıştır. Oyun içerisinde bir dönem hile mevzusu gerçekleştirilmeye çalışılsa da, Wargaming hemen bunun önüne geçmiştir. World of Tanks altın hilesi adı altında pek çok hile çeşidi internet ortamında dolanmakla beraber bunların gerçekçiliğinin bulunmadığını belirtmemizde yarar var.

Oyuncuları arasında kısaca WOT olarak bilinen World of Tanks, aynı sunucu ve aynı zaman içerisinde çok fazla kişi tarafından oynanılan oyun olarak Guiness Rekorlar kitabına girmiştir. Dünya üzerinde 5 milyonu aşkın kullanıcı kitlesine sahip olan WOT günden güne popülerliğini daha da artırmaktadır. 

Konusu ilk başta da belirttiğimiz gibi 20. yy’ın ortasında yer alan İkinci Dünya savaşını kapsamaktadır. Efsanevi İkinci Dünya savaşı tankları içerisinde kendinizi bulacağınız oyunda, diğer tanklar ile beraber dünyanın kontrolünü elde etmeye çalışırken, büyük maceraya atılacaksınız.  

DÜNYAYI ELE FETHETMEYE HAZIR OLUN!

Bölgelere bölünmüş olan Dünya topraklarını ittifak yaptıklarınız ve arkadaşlarınız ile birlikte fethetmeye hazır olmalısınız. Düşmanların sahip oldukları toprakları ele geçirin ve fethedin. Oyun içerisinde müzakere ve ittifak kurmak için strateji geliştirmeye hazırlanın.

DEVASA ZENGİN HARİTA ÇEŞİTLİLİĞİ

Avrupa’nın doğusunda ayak basılmış ve basılmamış ücra köşelerdeki topraklarından, Almanya’nın sahip olduğu dar sokakların içerisine kadar, Kuzey Afrika’nın sahip olduğu sıcak çöl topraklarından, İtalyanların serin dağ arazilerine kadar barındırmış olduğu harita çeşitliliği sayesinde muhteşem yapıda görsel efektlerle beraber size savaş ortamı sunuyor. Oyun içerisinde değişmekte olan cephe koşulları nedeniyle de gerçekçilik katıyor. 

TANK VE MÜHİMMAT ZENGİNLİĞİ

World of Tanks içerisinde 150 ve daha fazla Alman, Amerikan, Fransız ve Sovyet yapımı tank yer alıyor. Ayrıca bu tanklar içerisinde yapımı gerçekleştirilmemiş olan Prototip tanklarda bulunmaktadır. 

49 kez indirildi
Etiketler:

YORUM YAZIN