WakeMeOnLan 1.86

WakeMeOnLan 1.86

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu372 KB
ÜreticiNirsoft
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme23 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

WakeMeOnLan 1.86 (32-Bit) İndir

WakeMeOnLan 1.86 (64-Bit) İndir

WakeMeOnLan (Türkçe Dil Dosyası) İndir

WakeMeOnLan, uzak bilgisayarlara WOL paketleri göndererek bir veya daha fazla bilgisayarı uzaktan açmanıza olanak tanır.

WakeMeOnLan, yerel ağ üzerinden uzaktaki bilgisayarlara LAN üzerinden uyandırma (WOL) sinyali göndermeyi ve böylece karşıdaki bilgisayarı kontrol etmeyi amaçlayan, küçük ve taşınabilir bir programdır.

Bilgisayarlarınız açıldığında, WakeMeOnLan ağınızı taramanızı ve tüm bilgisayarlarınızın MAC adreslerini toplamanızı ve bilgisayar listesini bir dosyaya kaydetmenizi sağlar. Daha sonra, bilgisayarlarınız kapatıldığında veya bekleme modundayken, açmak istediğiniz bilgisayarı kolayca seçmek için depolanan bilgisayarlar listesini kullanabilir ve ardından tüm bu bilgisayarları tek bir tıklamayla açabilirsiniz.

WakeMeOnLan, bilgisayar adını, IP adresini veya uzak ağ kartının MAC adresini belirterek bir bilgisayarı komut satırından açmanıza da olanak tanır.

NOT: Bazı windows 10 ve 8 sistemlerde, yayın adresi 255.255.255.255 olarak ayarlanmışsa, uyandırma özelliği çalışmaz! Bu sorunla karşılaşırsanız, bu seçeneği, adresi IP adresine göre yayınla olarak ayarlamanız gerekir.

151 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.