VMware Workstation Pro Linux 15.5.6

VMware Workstation Pro Linux 15.5.6

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu513 MB
ÜreticiVMware, Inc
İşletim SistemiLinux
Güncelleme27 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

VMware Workstation Pro Linux ile bilgisayarınızda birden fazla işletim sistemi çalıştırabilirsiniz.

VMware Workstation Pro Linux, kullanıcıların Linux, Windows, Mac OS X ve NetWare dahil olmak üzere birden çok 32-64 bit tabanlı işletim sistemini, tek bir bilgisayar platformunda çalıştırmasına olanak tanır.

Program, platformlarından bağımsız yazılım uygulamalarının geliştirilmesine, test edilmesine ve dağıtımına zahmetsizce entegre olmalarını sağlayan istikrarlı, güvenilir ve gelişmiş bir sanallaştırma çözümü arayan yazılım geliştiricileri ve test uzmanları da dahil olmak üzere bilgisayar uzmanları için özel olarak tasarlanmıştır.

Program aynı zamanda yazılım geliştirme ve test işlemlerini kolaylaştırır, ekip işbirliğini geliştirir, bilgisayar uzmanları için gelişmiş üretkenliği ve kuruluşunuz için sanal altyapı sunar.

Özetlemek gerekirse, VMware Workstation Pro Linux, piyasada bulunan VirtualBox programı ile aynı işlevselliği sunuyor. VMware Workstation Pro Linux programı, sizin için iyi bir alternatif olacaktır.

NOT: VMware Workstation Pro Linux sadece Linux 64-Bit işletim sistemleri ile çalışmaktadır.

143 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - connect tv play - netblu apk - tv apk - tiktok jeton hilesi - tiktok hile - connect tv play - yabancı şarkılar dinle