URL Snooper 2.42.01

URL Snooper, internet üzerinden dinleyip izlediğiniz ses ve video dosyalarının linklerini bulmanızı sağlayan, ücretsiz bir programdır.

İnternet ortamında, ses ve video içeriklerinin bağlantıları, ActiveX komut dosyaları veya Java komut dosyaları tarafından gizlenir. Bunları bulmak için tasarlanmış kullanımı kolay bir program olan URL Snooper‘ı kullanabilirsiniz.

URL Snooper, URL’lerin yakalanmasını ve filtrelenmesini sağlayan bir program olan WinPcap’ı kullanır. Böylece, yükleme işlemi sırasında program, WinPcap’ı indirmeyi önerir. Ayrıca, WinPcap programını sitemizden indirebilirsiniz.

Programı ilk kez başlatırken, hangi ağ bağdaştırıcısı sürücüsünün internet bağlantınızla en iyi şekilde çalıştığını otomatik olarak algılamaya çalışır.

Bu yazılım, kullanıcılara, gelişmiş ve basit mod arasında geçiş yapma olanağı sağlayan, kullanımı kolay bir arayüz sağlar. Sonuç olarak, ister yeni başlayan ister profesyonel olun, bu programı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Tarayıcınızda bir ses veya video akışı oynattığınızda, program gizli URL’yi bulmaya çalışır. Algılanan tüm URL’lerin, protokollerinin ve ilgili IP adreslerinin bir listesini görüntüler. Sonuçlar arasında belirli bir şey arıyorsanız, aramanızı protokole veya bir anahtar kelimeye göre filtreleyebilirsiniz.

Bir URL seçerken, bağlantı otomatik olarak vurgulanır, böylece daha iyi tanımlayabilirsiniz. Ayrıca, belirli bir URL ile ilgileniyorsanız, onu bir TXT dosyasına kaydedebilir veya panoya kopyalayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *