Ubuntu indir

Ubuntu indir sayfamıza hoş geldiniz. Ubuntu indir sayfamız aracılığı ile Ubuntu indirme işlemi yapabilirsiniz. Ubuntu indir sayfamızda sizler için Ubuntu indir tek link olarak verdik. Ücretsiz Ubuntu indirmek isteyenler Ubuntu indir sayfamızı kullanabilir. Siz de Ubuntu indir sayfamızı kullanıyorsanız lütfen Ubuntu indir sayfamıza yorumlarınızı iletin. Ubuntu indir sayfamızdaki linklerden herhangi birinin kırık olduğunu bilirseniz Ubuntu indir sayfamızın altındaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Sizler için Ubuntu indir sayfamızdaki bağlantıyı hemen düzenler ve sizlere sunarız. Ubuntu indir sayfamıza göndereceğiniz her yorumu dikkatle okuyacağımıza ve sizlere yardımcı olacağımıza emin olabilirsiniz.

Ubuntu Linux tabanlı işletim sistemi olan bu program sayesinde kodlar açık kaynaklı olduğu için üzerinde oynama ve geliştirme özelliği ile ön plana çıkıyor. Yapılan geliştirme bütün Ubuntu sistemini kullanan bilgisayarlarda geliştirme işlemi yapılmaya imkan sunuyor. Bu özelliği sayesinde günümüz de sıklıkla tercih edilmeye başlaması sayesinde ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan ve de tercih edilen uygulamalar arasında yer almıştır. Ubuntu sisteminin kodlarını üzerinde çalışma yaptıktan sonra istediğiniz gibi revize edebilir ve bunu istediğinizde yayınlayabilirsiniz.


Yeni Sürümleri Ücretsiz Olarak Güncelleniyor


Mark Shuttleworth ile birlikte finansal kaynağı Canonical Ltd tarafından gerçekleşiyor. Ayrıca son derece kullanışlı özelliği ile ön plana çıkan Ubuntu sisteminin altı ayda bir yeni sürümü yayımlanarak kullanıma sunuluyor. Siz de Canonical şirketi tarafından iki yılda bir yayınlanan uzun süreli destek sürümlerini tercih ederek bu programı kullanarak istediğiniz kod değişikliği sonrasında paylaşımlarınızı yaparak kullanabilirsiniz. Siz de ubuntu download özelliği ile istediğinizde ücretsiz olarak indirmeyi başarabilirsiniz.


Kişisel Ve İşletmeler Tarafından Tercih Ediliyor


Ubuntu kişisel kullanıma uygun olarak geliştirilmiş olmasının yanı sıra sunucu taraflı da kullanılarak kurumsal işletmelerin de kullanımına sunuluyor. Siz de sitemiz üzerinden ubuntu indir dediğiniz de ücretsiz olarak bu uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Günümüzde kullanımı giderek artan ve birçok kullanıcı tarafından tercih edilerek kullanılan ubuntu 20.4 ile benzersiz kodları değiştirerek istediğiniz şekilde yayımlama yaparak programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemize girdiğinizde kolay ve ücretsiz olarak indirme yapmak istediğiniz de adımları takip ederek bilgisayarınıza bu programı hemen ve güvenle indirerek kullanmaya başlayabilirsin. Kişisel ve işletmeler için özel olarak tasarlanmış özelliği ile de öne çıkan Ubuntu günümüzde çok fazla tercih edilmeye başlandı.

 Ubuntu 20.04 (64 Bit) İndir

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *