Tzip 2.0

Tzip 2.0

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.7 MB
ÜreticiNavigation network
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 ay önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (2.7 MB)
75 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

Yeni Nesil Ücretsiz Sıkıştırma Programı

Tzip 42 farklı arşvi formatını destekleyen sıkıştırma programıdır. Kolay kullanılabilen bir arayüze sahiptir. Geliştirilmiş 7zip teknolojisi sayesinde dosyaları Zip, 7zip ve Rar formatlarında çok hızlı bir biçimde sıkıştırır. Programda bulunan dosya yöneticisi işlevi, arşiv dosyalarını çok rahat oluşturmanıza olanak verir. Sıkıştırlan dosyalar, başka bir yere aktarıldığında veya internetten indirildiğinde herhangi bir bozulma olmaz. Pratik ve sorunsuz bir ürün olması, sayısız dosyayı düzenli bir şekilde saklamanıza ve dosyalarınıza kolayca erişmenize yardımcı olur.. .

Tamamen ve Daima Ücretsiz

Tzip sıkıştırma programı tamamen ücretsizdir. Hiç bir reklam barındırmaz. Deneme süresi yoktur. Dilediğinizce sıkıştırma yapabilir, arşivlerinizi yönetebilirsiniz.

40’dan Fazla Format Desteği

RAR, ZIP, ARJ, CAB, LZH, ACE, TAR, GZ, UUE, BZ2, JAR, ISO, BZ, 7z, LHA, SIT, SITX, KGB, DAR, ARC, CAB, ALZ, ARI, gzip, bzip2, StuffIt, StuffItX ve daha bir çok formattaki dosyalar Tzip ile açılabilmekte, ayrıca RAR, ZIP, 7zip formatında yoğun sıkıştırma yapabilmektedir.

Mükemmel Sıkıştırma Performansı

Benzer programlardan farklı olarak, Tzip’in kendine özgün bir algoritması vardır. Bu algoritma sayesinde sıkıştırılan dosyalar çok daha küçük boyutlarda yer kaplar ve bilgisayarınızda yeni boş alanlar oluşmasına yardımcı olur. Zip, Rar ve 7z formatından en verimli sıkıştırma performansı elde edersiniz.

Zamanınız Değerlidir

Arşiv dosyalarını %40 daha hızlı açar. 10GB ve üzeri büyük boyutlu dosyaları vakit kaybetmeden çıkartabilirsiniz.

Bankacılık Standartlarında Şifreleme

Arşiv dosyalarınız artık daha güvenli. Tzip’in gelişmiş şifreleme özelliği sayesinde dilediğiniz dosyaları şifreleyebilir, güvenle saklayabilirsiniz.

Hızlı Kurulum

Tek tıkla Tzip’i bir kaç saniye içerisinde bilgisayarınıza yükleyin, anında kullanmaya başlayın.

75 kez indirildi

YORUM YAZIN