TweakNow DiskAnalyzer 1.3.0

TweakNow DiskAnalyzer 1.3.0

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3 MB
ÜreticiTweakNow
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme29 Nisan 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

TweakNow DiskAnalyzer, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, disk temizleme ve optimizasyon programıdır.

TweakNow DiskAnalyzer, sabit diskinizde en fazla boyutu olan dosyaları belirlemek için sisteminizin bölümlerini analiz eden, böylece sabit diskinizi temizlemek için uygun önlemleri almanız gerekip gerekmediğine karar vermenize yardımcı olan basit bir programdır.

Kısa ve sorunsuz bir kurulumdan sonra, programın ana penceresinin, tüm sabit disk sürücülerindeki bilgilerle doldurulduğu temiz ve basit bir arayüzle karşılaşacaksınız.

Tek yapmanız gereken bir bölüm belirtmek ve TweakNow DiskAnalyzer’ın taramasına izin vermektir. Dosyaları artan veya azalan sırada boyutlarına göre sıralanmış olarak gösterir. Bir konuma çift tıklandığında konum windows üzerinde açılır. Ayrıca, içerdiği toplam dosya ve klasörleri tam yollarıyla birlikte görüntüleyebilirsiniz.

Kısacası, TweakNow DiskAnalyzer, veri yazdırma, kopyalama veya biçimlendirme işlemi yapmaz, sabit diskinizde gereksiz boyutlarda yer kaplayan dosyaları bulur ve silmenize yardımcı olur.

124 kez indirildi
Program Konuları: ,

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - connect tv play - netblu apk - tv apk - tiktok jeton hilesi - tiktok hile - connect tv play - yabancı şarkılar dinle