TurboCASH 4 2020

TurboCASH 4 2020

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu151 MB
ÜreticiTurboCASH
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme7 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

TurboCASH, dünya üzerinde pek çok işletme tarafından kullanılan ve zengin özelliklere sahip muhasebe programıdır.

TurboCASH, muhasebe için kullanabileceğiniz zengin özelliklere sahip bir programdır. Quickbooks dosyaları için bir dönüştürücü ile birlikte verileri içe ve dışa aktarma özelliğiyle işinizi kolaylaştırmak için tasarlanmış birçok kullanışlı ve çok yönlü yardımcı araçla donatılmıştır.

Programın kurulum işlemi, bilgisayarınızda yüklü ek programların varlığına göre biraz zaman alabilir. TurboCASH varsayılan olarak tüm bileşenlerini ayarlamayı önerir. Bunlar; Firebird veritabanı, Firebird veritabanı sunucusu ve FlameRobbin sürümüdür.

Dünyada 80 ülkede kullanılan ve ücretsiz olan bu programı türkçe olarak kullanabilirsiniz. TurboCASH şu muhasebe modüllerini içerir; Genel muhasebe, kasa defteri, müşteriler, alıcılar, rapor yazıcı, satış noktası, bordro ve e-ticaret.

Geliştiricinin de sitesinde belirttiği gibi, küçük bir işletmeniz varsa ve muhasebe hesaplarınızı bilgisayar ortamında yönetmek istiyorsanız, TurboCASH ücretsiz muhasebe programını kullanabilirsiniz.

151 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.