TightVNC 2.8.27

TightVNC 2.8.27

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.988 KB
ÜreticiGlavSoft LLC
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme6 Mart 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

TightVNC 2.8.27 (32-Bit) İndir

TightVNC 2.8.27 (64-Bit) İndir

TightVNC, sistem yöneticilerinin veya amatör kullanıcıların, bilgisayarlara hızlı ve kolay bir şekilde bağlanması ve sorunları çözmesi için tasarlanmış, basit arayüzlü, hızlı ve güvenilir uzak masaüstü programıdır.

TightVNC, kullanmanız gerekebilecek uzak masaüstü işlerinde size yardımcı olmak için hem sunucu hem de istemci araçlarıyla size yardımcı olmak için burada.

TightVNC, kullanıcıların kendi başlarına çözemediği sorunları çözmek için başka bir bilgisayarın masaüstüne hızlı ve kolay bir şekilde erişmenize yardımcı olur. Her zaman düzeltilmesi gereken bir sorun olmak zorunda değildir, aynı zamanda interaktif dersler ve öğreticiler için mükemmel bir kanal olabilir.

TightVNC, birlikte çalışabilir iki bileşenden oluşan bir uygulama paketidir. Sunucu paketi, yardım gerektiren bilgisayara yüklenecek ve yönlendirici (bir bağlantı üzerinden bağlıysa), bilgisayarın belirli bağlantı noktaları üzerinden dışarıdan keşfedilebilmesini sağlayacak şekilde de yapılandırılmalıdır.

İkinci bileşen olan istemci paketi, diğer bilgisayarlardan hızlı bir şekilde çalıştırılabilir ve sadece doğru IP adresi ve parola girilerek sunucuya bağlanabilir.

Her şeyi özetlemek gerekirse, TightVNC, basit tasarlanmış arayüzüyle, her kullanıcıya hitap etmektedir. Ayrıca en büyük güzelliğiyse, ücretsiz olmasıdır.

176 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.