TeamViewer QuickSupport 15.7.7

TeamViewer QuickSupport 15.7.7

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu18.2 MB
ÜreticiTeamViewer
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme11 Temmuz 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

TeamViewer QuickSupport kullanarak, uzak bilgisayarlara hızlıca erişim sağlayın.

TeamViewer QuickSupport, herhangi bir TeamViewer kullanıcısına bağlantı için kimliğinizi ve şifrenizi vererek uzaktan kontrol sağlayan bir uygulamadır. Sorunsuz bir şekilde yapılandırılabilen birkaç ayar içerir.

Kurulum gerekli değildir, bu da programı taşınabilir hale getirir. Yürütülebilir dosyayı sabit diskte herhangi bir yere bırakıp doğrudan çalıştırabilirsiniz.

TeamViewer QuickSupport‘u minimum çabayla herhangi bir makinede kullanmak için bir USB flash diske veya benzer bir depolama birimine kaydetmek de mümkündür.

Dahası, windows kayıt defteri yeni girdiler almaz ve yardımcı programı kaldırdıktan sonra dosyalar sabit diskte bırakılmaz.

Program başlatıldıktan sonra, program, iş istasyonunuz üzerinde erişim ve kontrol sağlamak için başka bir kullanıcıyla paylaşmanız gereken kimlik ve şifreyi görüntüler.

Özetlemek gerekirse, TeamViewer QuickSupport, TeamViewer kullanarak iki bilgisayar arasında hızlı bir şekilde kararlı bir bağlantı kuran küçük ve kullanımı kolay bir istemci modülüdür.

173 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - connect tv play - netblu apk - tv apk - tiktok jeton hilesi - tiktok hile - connect tv play - yabancı şarkılar dinle
binance güvenilir mi - paribu güvenilir mi - coinbase güvenilir mi - okex güvenilir mi - bitexen güvenilir mi