Supremo Remote Desktop 4.1.1.2324

Supremo Remote Desktop ile uzaktaki bilgisayarlara bağlanın ve bu güvenilir, kullanıcı dostu yazılım çözümünün bir yardımı ile çeşitli dosyaları bir bilgisayardan diğerine aktarın.

Supremo Remote Desktop, bilgisayarınız ile arkadaşlarınızın bilgisayarlarına uzaktan bağlanmak ve kontrol etmek için geliştirilmiş, kullanımı kolay bir uzak masaüstü programıdır.

Uzak masaüstü bağlantısı kurabilmeniz için programın hem ana bilgisayara hemde bağlanmak istediğiniz bilgisayara kurulması gerekmektedir.

Supremo Remote Desktop taşınabilir bir program olduğu, herhangi bir kurulum işlemi söz konusu değildir.

Uzaktaki bir bilgisayara bağlanmak için, ana bilgisayarda yüklü olan uygulamanın ana penceresinde belirtilen parola ile birlikte verilen “Hedef Kimliği”ni girmeniz ve ardından “Bağlan” tuşuna basmanız gerekir.

Ana bilgisayar kullanıcısının makine üzerinde hala kontrol sahibi olduğunu unutmayın, böylece istediği zaman “Durdur” düğmesine basabilir ve bağlantıyı kesebilir.

Ana bilgisayarın masaüstünün üst kenarında, gerçekleştirmek istediğiniz eylemleri seçebileceğiniz bir açılır menüye erişebileceksiniz.

Ana bilgisayarda, duvar kağıdını görüntüleme gibi bazı görsel özellikleri etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Dosya Yöneticisi aracıyla, dosyaları ana bilgisayar ve istemci bilgisayarlara karşılık gelen paneller arasında sürükleyip bırakarak gönderebilir veya alabilirsiniz. Supremo Remote Desktop’un sohbet özelliği, hızlı bir şekilde bilgi alışverişi yapabilmek için ana bilgisayarın kullanıcısıyla iletişim kurmanızı sağlar.

Özetlemek gerekirse, Supremo Remote Desktop, çok sayıda uzaktan kontrol işlemi gerçekleştirmenize izin verirken, iş ve ev bilgisayarlarınız arasında kolayca dosya aktarmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir programdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *