Strawberry Music Player 0.6.13

Strawberry Music Player 0.6.13 (32-Bit) İndir

Strawberry Music Player 0.6.13 (64-Bit) İndir

Strawberry Music Player kullanarak, çalma listeleri oluşturun, meta etiketleri düzenleyin veya en sevdiğiniz sanatçıyı ve parçaları dinlemenin tadını çıkarın.

Adından da anlaşılacağı gibi, Strawberry Music Player (Çilek Müzik Çalar) en sevdiğiniz parçaları, sanatçıları ve albümleri dinlemek için kullanışlı bir yol sağlar. Bu uygulama, bir müzik çalar olarak tarif edilirken, tüm müzik koleksiyonunuzu yönetmenizi sağlayan çok sayıda gelişmiş özellik ile birlikte gelir.

Kabul edebiliriz ki, arayüz olarak diğer müzik çalarlar dan pek bir farkı yok. Fakat işlevsellik olarak piyasada ki diğer müzik çalarların önüne geçmiş durumda. Uygulamaya daha yakından baktığınızda, kullanışlı olabilecek birçok özellik keşfedeceksiniz. Yeni başlayanlar için, şu anda çalmakta olduğunuz parçalardan, bir partide çalışırken veya bir projeye odaklanırken keyfini çıkarabileceğiniz bir çalma listesi oluşturabilirsiniz.

Bu listeler dosya ve klasörlerden kolayca oluşturulabildiğinden, albümlerinizi, sanatçılarınızı ve favori şarkılarınızı da düzenleyebileceğiniz anlamına gelir. Herhangi bir müzik çalarda olduğu gibi, karışık çalınabilir, atlayabilir, sıraya girebilir, bir sonrakinde çalabilir veya herhangi bir parçayı çalma listenizden kaldırabilirsiniz.

Bu uygulama ile bir karaoke gecesi düzenlemeyi düşünüyorsanız veya gerçekten keyif aldığınız bir albüm veya parça hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, şarkı sözlerini görüntüleyebilecek kaynakları seçebilirsiniz. Mevcut kaynaklara göz atabilir, beğendiğiniz ve güvendiğiniz kaynakları seçebilirsiniz.

Strawberry Music Player, parçalarınız için etiketleri düzenlemenize izin verir. Bu nedenle, eksik bilgileri güncellemek veya doldurmak istiyorsanız, içerik menüsünden parça bilgilerini düzenle’ye tıklayın ve gerekli ayarlamaları yapın.

Strawberry Music Player, diğer müzik çalar uygulamalarından daha fazlasını yapan gelişmiş bir müzik çalar. Bu kullanıcı dostu uygulama ile müzik dinleyebilir, müziklerinize şarkı sözleri ekleyebilir, müziklerinizin etiketlerini düzenleyebilir ve çalma listenizi yönetebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *