Steam

Steam

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.537 KB
ÜreticiValve Corporation
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme16 Mayıs 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Steam’ı kullanarak veya üzerinden bir hesap oluşturarak, herhangi bir bilgisayara oyununuzu indirip oynayabilir, arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir veya sohbet edebilirsiniz.

Steam, bu başlatıcının yüklü olduğu herhangi bir bilgisayarda kendi mağazasından satın alınan oyunları oynamak için kullanabileceğiniz popüler bir platformdur. Oyunlar otomatik olarak güncellenir.

Oyun içi ilerleme, başarılar ve diğer ayarlar buluta kaydedilir, böylece başka bir bilgisayarda bile kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlar. Oyunların yanı sıra kitaplığınıza programlar da ekleyebilirsiniz.

Uygulama, oyuncu topluluğuna adanmış özellikler, listeler oluşturarak, onlarla oynayarak, metin ve mikrofonla sohbet etmenin yanı sıra en sevdikleri oyunları ve oyun süresini izleyerek arkadaşlarınızla bağlantı kurmanızı sağlar.

Akıllı telefonunuzu kullanan bir kimlik doğrulama sistemi sayesinde şüpheli hesap girişleri önlenir. Her şey ayarlandıktan sonra, satın alma yapmak için oyun ve yazılım kataloğuna göz atabilirsiniz. Uygulama, en son ve en popüler sürümlerden haberdar olmanızı sağlar.

Ayrıca, başka bir arayüz diline ve dış görünümüne geçebilir, haber bildirimlerini devre dışı bırakabilir, oyun indirmeleri için içerik kitaplığınızı yönetebilir, ses ve video ayarlarını düzenleyebilir, dinlemek için bir müzik koleksiyonu oluşturabilirsiniz.

Kısacası, Steam, oyun satın alabileceğiniz ve tüm oyunlarınızı bir platform üzerinde kaydedebileceğiniz ideal bir başlatıcıdır.

202 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.