Speedtest by Ookla 1.12.124.0

Speedtest by Ookla 1.12.124.0

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu105.7 MB
ÜreticiOokla
İşletim SistemiWin10
Güncelleme3 Temmuz 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Speedtest by Ookla ile internet bağlantınızın, yükleme ve indirme hızını ölçün ve istediğiniz hızın gerçekten kullanılabilir olup olmadığını kontrol edin.

İnternet bağlantınızı test etmenize yardımcı olacak çeşitli uygulamalar vardır. En yaygın olarak kullanılan ve popüler hizmetlerden biri, aynı zamanda Speedtest mağaza uygulamasına da sahip olan Ookla’nın Speedtest programıdır.

Speedtest programı, hem bağlantı bant genişliği hem de gecikmenin doğru ölçümlerini yapmak için web tabanlı hizmetle aynı teknolojiyi kullanan bir Windows 7 uygulamasıdır.

Speedtest by Ookla, modern bir arayüz, basit bir düzen ve net seçeneklerle sizi karşılar. Ana pencere, sizi otomatik olarak algılanan İnternet servis sağlayıcınızın adının yanında tıklatmaya davet eden basit bir ‘Git’ düğmesini içerir. Uygulamanın bilgisayarınızın konumuna erişmesine izin verirseniz, doğruluğun artabileceğini lütfen unutmayın.

147 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.