SketchUp Make 17.2.2555

SketchUp Make 17.2.2555

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu111.2 MB
ÜreticiTrimble Navigation Ltd
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Eklenme Tarihi1 hafta önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (111.2 MB)
18 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

SketchUp Make, üç boyutlu modelleme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz başarılı bir grafik tasarım programıdır.

SketchUp Make her seviyeden kullanıcıya üç boyutlu modelleme işlemlerini kolayca öğretmek için tasarlanmış başarılı bir grafik yazılımıdır.

Programı ilk kez çalıştırdığınızda öncelikle üzerinde çalışmak istediğiniz; basit tasarım, mimari tasarım, ürün tasarımı, plan görünümü ve benzeri hazır çalışma temalarından birini seçmeniz gerekiyor. Sonrasında seçtiğiniz hazır tema üzerinde hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabiliyorsunuz.

Yaptığınız her adım için size yol gösteren bir asistanın yer aldığı yazılımla ilgili isterseniz hazırlanmış olan video eğitimleri izleme şansınada sahipsiniz.

Kullanıcı arayüzü oldukça sade olan SketchUp Make için kullanmak isteyebileceğiniz tüm araçlar programın ana ekranı üzerinde listelenmiştir.

Hazır temalar dışında kendi modellemelerinizi de oluşturabileceğiniz SketchUp Make ile daha sonra oluşturmuş olduğunuz modelleri diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Sonuç olarak SketchUp Make, üç boyutlu modelleme için tasarlanmış güvenilir ve kullanıcı dostu bir yazılımdır. Her ne kadar sistem kaynaklarınızı yüksek miktarlarda kullanıyor olsa da, bu başarılı yazılımı denemenizi öneririm.

18 kez indirildi
Etiketler:

YORUM YAZIN