Sivilce Yok Etme ve Yüz Temizleme Uygulamaları (Android ve iOS)

Herkes instagram ve diğer sosyal mecralarda temiz bir yüz ile yer almak ister. Sizin için 2020 yılındaki sivilce yok etme ve yüz temizleme uygulamalarını paylaşıyoruz! Bu yazımızdan sizin için paylaştığımız 4 güzelleştirici app yani uygulamaya ulaşabilirsiniz. Hem iphone’lar için hem de android telefonlar için de ayrı ayrı paylaştık.

En iyi Sivilce Yok Etme ve Yüz Temizleme Uygulamaları

Günün her anını özelleştirmek için fotoğraf çekiliyoruz. Fotoğraflarınızı düzenlemek için, telefonunuzun yerel kamera uygulamalarını kullanmak durumda kalıyorsunuz. Telefonların kamera uygulamaları, kimi zaman sivilce yok etme ve yüz temizleme için yeterli olmuyor. Bunun için size piyasada ki en iyi sivilce yok etme ve yüz temizleme uygulamalarını paylaşıyoruz.

 

1. InstaBeauty (Android ve iOS)

InstaBeauty: Facebook, Snapchat,Instagram ve Twitter için harika Özçekim Fotoğraf Editörü.
InstaBeauty 50’nin üzerinde makyaj tarzı ve 100 filtre içermektedir. Sahip olduğu özçekim filtreleri, ızgara filtreleri, şık kolajlar, emoji çıkartmalar, hızlı çekim, özel video ve diğer harika özellikler nedeniyle tüm dünyada 300 milyondan fazla kullanıcıya sahip profesyonel bir özçekim kamerasıdır.

2. PhotoWonder (Android ve iOS)

PhotoWonder, android cihazlarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir resim düzenleme uygulamasıdır.

PhotoWonder, Android platformundaki en iyi ücretsiz resim editörü uygulamalarından biri. İçinde barındırdığı bir çok özellik sayesinde eğlenceli ve güzel fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

3. BeautyPlus (Android ve iOS)

BeautyPlus, dünya genelinde 100 milyondan fazla insan tarafından kullanılmaktadır.

BeautyPlus, kusursuz bir fotoğraf rötuş uygulaması geliştirmek için popüler makyaj sanatçılarıyla, fotoğrafçılarla ve sizin gibi gerçek insanlarla çalıştı – böylece hem kullanımı kolay hem de mükemmel sonuçlar veren bir araç ortaya çıktı. Düzenlemeler oldukça hafiftir, böylece kimse bir uygulama kullandığınızdan şüphelenmez, siz de sert filtreler kullanmadan doğal güzelliğinizi gösterebilirsiniz.

Yeni animasyonlu AG filtreleri ile ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK dünyasının heyecanını yaşayın. Artık siz ve arkadaşlarınız selfie olayını ileri bir seviyeye taşıyabilir ve öne çıkabilirsiniz.

4. Pimple Eraser (Android ve iOS)

Bir fotoğraftaki sivilceleri, benekleri, yaralar ve diğer noktaları tamamen kaldırılabilir. “Pimple Eraser” seçeneğini kullanın ve yüzünüzdeki sivilceleri doğal ve net olarak tamamen çıkarın. Uygulamasını indirmek için, başlıkta ki Android ve iOS seçeneklerinden size uygun olanına tıklayarak, sahip olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *