Simple Port Forwarding 3.8.5

Simple Port Forwarding ile port yönlendirme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Harici sistemlerden özel bir yerel ağdaki bilgisayarlara erişime izin vermek için kullanılan yöntemlerden biri bağlantı noktası eşleme veya iletmedir. Bu teknik, yöneticilerin LAN dışındaki biri için bir yönlendirici veya NAT (Ağ Adresi Çeviricisi) arkasındaki PC’leri görünür hale getirmesini sağlar.

Bununla birlikte, bu görevi gerçekleştirmek için, elinizde özel bir yazılıma sahip olmak, yapılandırmaları manuel olarak gerçekleştirmeye çalışmaktan çok daha iyi olacaktır. Bu konuda size yardımcı olmak için özel olarak tasarlanan Simple Port Forwarding aradığınız program olabilir.

Program, tüm işlevlerini ana pencere tarafından barındırılan birkaç sekmede iyi organize edilmiş oldukça temiz bir arayüze sahiptir. Böylece, listeden doğru olanı seçer seçmez yönlendirici bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Simple Port Forwarding, hangi uygulamanın hangi IP’ye yönlendirildiği hakkında temel bilgileri sağlar, başlangıç ​​ve bitiş bağlantı noktalarını, açılacak bağlantı noktası sayısını ve bağlantı noktası türünü de kontrol edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *