Shareaza 2.7.10.0

Shareaza 2.7.10.0

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.5 MB
ÜreticiShareaza
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 hafta önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (6.5 MB)
12 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

Shareaza 2.7.10.0 (32-bit) İndir

Shareaza 2.7.10.0 (64-bit) İndir

Ücretsiz P2P İstemcisi

Shareaza en zengin ve gelişmiş dosya paylaşımı yazılımlarından biridir. EDonkey2000, Gnutella, BitTorrent ve Shareaza’nın kendi ağı Gnutella2 (G2) olmak üzere dört değişik P2P ağının gücünü size sunar. Bununla da kalmıyor. Shareaza tamamen ÜCRETSİZDİR ve hiçbir can sıkıcı reklam ya da pop-up pencere göstermez. Hiçbir istenmeyen, üçüncü şahıslardan bilgisayarınızda karışıklık çıkaracak bir program kurmaz. Casus yazılım yok, kayıt olmak yok, ücretli sürüm yok. Sadece indirin ve kullanın. Bu kadar basit.

  • 4 Değişik P2P ağının gücünü aynı anda kullanın! Dört ağ çok geniş bir kullanıcı kitlesi anlamına gelir. Daha fazla aramanıza gerek yok: Shareaza aradığınız dosyaları bulur.
  • Birden fazla kaynaktan indirin İndirmeleri olmaları gerektiği gibi yaşayın: Hızlı olarak! Shareaza bir dosyayı 4 ağdan aynı anda indirebilir!
  • Gelişmiş dosya çözümleme Bozuk dosyalara ve sessiz mp3’lere elveda deyin. Shareaza indirim bitmeden önce bozuklukarın farkına varır ve onları onarır.
  • Aradığınız dosyaları Gnutella2’nin Global Arama işleviyle bulun! Ağın sadece bir bölümünü değil, tümünü tarayın. Shareaza aradığınız dosyayı bulacaktır!
  • Çoklu sonuç sekmeleri Her arama yeni bir pencerede gösterilir. Arama sonuçlarınız diğer aramalar tarafından silinmez. Shareaza istediğiniz aramayı sizin istediğiniz zaman, sizin istediğiniz gibi yapar!
  • Önizlemeler, kullanıcı yorumları ve derecelendirmeleri Arama panosundan doğrudan resim ve filmlerin önizlemelerini görebilirsiniz. Dahası, diğer kullanıcıların yorum ve derecelendirmelerini de okuyabilirsiniz. Shareaza sahte dosyalardan korunmanızı ve indirdiğiniz dosyaların gerçekten istediğiniz dosyalar olmasını sağlar!
12 kez indirildi

YORUM YAZIN