Screen To Gif 2.26.1

Screen To Gif 2.26.1

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.2 MB
ÜreticiNicke Manarin
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista
Güncelleme11 Temmuz 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Screen To Gif 2.26.1 İndir

Screen To Gif 2.26.1 (Portable) İndir

Screen To Gif, web kamerası görüntüsü ve ekran görüntüsü yakalayarak Gif animasyonlar oluşturabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Screen To Gif, kullanıcıların kendi animasyonlarını oluşturmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış kullanımı kolay bir uygulamadır. Program ile metin dizeleri veya farklı efektler ekleyebilirsiniz.

Program her ekran görüntüsünü kaydeder ve düzenlemelerine olanak tanır. Bu uygulamanın en güzel özelliklerinden biri de, yerleşik editörünün birçok kullanıcı özelleştirmesine izin vermesidir.

Program ile yakaladığınız ekran görüntülerine kısa metin açıklamaları veya başlıklar ekleyebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz metinler veya başlıklar ile farklı efektleri kullanarak animasyonlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılar, kare kare kırpma, döndürme ve çevirme efektleri ekleyerek ekran görüntülerini düzenleyebilirler.

Bu seçenekleri çok sınırlayıcı bulan kullanıcılar, Screen To Gif’in sepya, bulanıklık, negatif, renk ve gri tonlamalı filtreler ekleyebileceğini de bilmelidir. Ayrıca, kullanıcıların hayal gücünü tamamen serbest bırakmak için bir “Serbest çizim” seçeneği de bulunmaktadır.

Kullanıcılar, animasyonlarının hareketlerini hızlandırmak veya yavaşlatmak için “Hız değiştirme” seçeneğini kullanabilirler. Bu, animasyonun gereksiz kısımlarını bulanıklaştırmak için mükemmel bir yöntemdir.

Kısacası, Screen To Gif, sıradan veya ileri düzey kullanıcıların çok hoş bulacağı, işlevsellik ile dolu bir gif animasyon yapma programıdır.

227 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - connect tv play - netblu apk - tv apk - tiktok jeton hilesi - tiktok hile - connect tv play - yabancı şarkılar dinle
binance güvenilir mi - paribu güvenilir mi - coinbase güvenilir mi - okex güvenilir mi - bitexen güvenilir mi