Screen To Gif 2.26.1

Screen To Gif 2.26.1 İndir

Screen To Gif 2.26.1 (Portable) İndir

Screen To Gif, web kamerası görüntüsü ve ekran görüntüsü yakalayarak Gif animasyonlar oluşturabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Screen To Gif, kullanıcıların kendi animasyonlarını oluşturmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış kullanımı kolay bir uygulamadır. Program ile metin dizeleri veya farklı efektler ekleyebilirsiniz.

Program her ekran görüntüsünü kaydeder ve düzenlemelerine olanak tanır. Bu uygulamanın en güzel özelliklerinden biri de, yerleşik editörünün birçok kullanıcı özelleştirmesine izin vermesidir.

Program ile yakaladığınız ekran görüntülerine kısa metin açıklamaları veya başlıklar ekleyebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz metinler veya başlıklar ile farklı efektleri kullanarak animasyonlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılar, kare kare kırpma, döndürme ve çevirme efektleri ekleyerek ekran görüntülerini düzenleyebilirler.

Bu seçenekleri çok sınırlayıcı bulan kullanıcılar, Screen To Gif’in sepya, bulanıklık, negatif, renk ve gri tonlamalı filtreler ekleyebileceğini de bilmelidir. Ayrıca, kullanıcıların hayal gücünü tamamen serbest bırakmak için bir “Serbest çizim” seçeneği de bulunmaktadır.

Kullanıcılar, animasyonlarının hareketlerini hızlandırmak veya yavaşlatmak için “Hız değiştirme” seçeneğini kullanabilirler. Bu, animasyonun gereksiz kısımlarını bulanıklaştırmak için mükemmel bir yöntemdir.

Kısacası, Screen To Gif, sıradan veya ileri düzey kullanıcıların çok hoş bulacağı, işlevsellik ile dolu bir gif animasyon yapma programıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *