Samsung Data Migration 4.0

Samsung Data Migration 4.0

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu60.5 MB
ÜreticiSamsung Electronics
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme18 Mayıs 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Samsung Data Migration ile diskinizdeki tüm verileri kopyalayarak Samsung SSD’lere kolayca aktarabilirsiniz.

Samsung Data Migration, verileri bir diskten Samsung SSD’ye taşımanıza yardımcı olmak için tasarlanmış basit bir yazılımdır. Tüm diski kopyalayabilir veya tercihlerinize bağlı olarak istediğiniz dosyaları kopyalayabilir.

Samsung Data Migration ile verilerinizi aktarmak oldukça kolaydır. Programın arayüzünden bahsedecek olursak, kullanımı kolay ve kullanıcıyı yormaz.

Veri aktarma işlemine, kaplanan alanı ve toplam kapasiteyi analiz ettikten sonra kaynak diski seçerek ve hedef Samsung SSD’yi belirterek başlayabilirsiniz.

Samsung Data Migration, kullanıcıların kopyalamak istedikleri dosyaları tam olarak seçmelerine olanak tanıyan kullanışlı bir özellik içerir. Hızlı seçim için resimler, müzik ve filmler gibi popüler dosya türleriyle listeleri derler. Bununla birlikte, farklı formatlara sahip içerikler kolayca seçilebilir.

Herhangi bir Samsung marka SSD’ye sahipseniz ve verilerinizi aktarmak istiyorsanız, Samsung Data Migration programını güvenle kullanabilirsiniz.

117 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.