Restomenum Adisyon Programı

Restomenum, ilk 30 günlük sürecini ücretsiz kullanabileceğiniz, cafe ve restoranlar için üretilmiş bir adisyon programıdır.

Restomenum, cafe ve restoranlar için üretilmiş bir adisyon programıdır. Restomenum’e internetin olduğu her yerden kesintisiz erişim sağlayabilirsiniz. Bütün platformları desktekler.(Android, iOS, Windows ve Mac)

Restomenum ile bütün siparişlerinizi gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz. Ayrıca sipariş işlemlerinizi daha kolay yönetebilirsiniz.

Restomenum adisyon programını ilk 30 gün ücretsiz olarak deneyebilir, beğendiğiniz takdirde programı satın alabilirsiniz.

Restomenum adisyon programı ile yapabileceklerinizin bazıları şu şekilde;

  • Ürünlerinizin raporlarını ve satış grafiklerinizi görebilirsiniz.
  • Restomenum kullandığınız sürece hesap açıklarıyla karşılaşmayacaksınız.
  • Yapılan bütün işlemler kayıt altına alındığından dolayı bir ürün üzerindeki sipariş hazırlama ve ödeme sürecinin kimler tarafından yürütüldüğünü tek tek görebileceksiniz.
  • Gider yönetimi sayesinde çalışanlarınızın aylık maaşlarını ve işletmenizin tekrarlanan giderlerini tanımlayabilirsiniz.
  • Ürünlerinize stok ve maliyet miktarı girerek dijital olarak bunları takip edebilirsiniz. İşletmenizin gerçek karlılığını hesaplayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *