Restomenum Adisyon Programı

Restomenum Adisyon Programı

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu146 MB
ÜreticiRestoMenum
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme18 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Restomenum, ilk 30 günlük sürecini ücretsiz kullanabileceğiniz, cafe ve restoranlar için üretilmiş bir adisyon programıdır.

Restomenum, cafe ve restoranlar için üretilmiş bir adisyon programıdır. Restomenum’e internetin olduğu her yerden kesintisiz erişim sağlayabilirsiniz. Bütün platformları desktekler.(Android, iOS, Windows ve Mac)

Restomenum ile bütün siparişlerinizi gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz. Ayrıca sipariş işlemlerinizi daha kolay yönetebilirsiniz.

Restomenum adisyon programını ilk 30 gün ücretsiz olarak deneyebilir, beğendiğiniz takdirde programı satın alabilirsiniz.

Restomenum adisyon programı ile yapabileceklerinizin bazıları şu şekilde;

  • Ürünlerinizin raporlarını ve satış grafiklerinizi görebilirsiniz.
  • Restomenum kullandığınız sürece hesap açıklarıyla karşılaşmayacaksınız.
  • Yapılan bütün işlemler kayıt altına alındığından dolayı bir ürün üzerindeki sipariş hazırlama ve ödeme sürecinin kimler tarafından yürütüldüğünü tek tek görebileceksiniz.
  • Gider yönetimi sayesinde çalışanlarınızın aylık maaşlarını ve işletmenizin tekrarlanan giderlerini tanımlayabilirsiniz.
  • Ürünlerinize stok ve maliyet miktarı girerek dijital olarak bunları takip edebilirsiniz. İşletmenizin gerçek karlılığını hesaplayabilirsiniz.
190 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.