Razer Cortex 9.8.14.1216

Razer Cortex ile oyun oynarken bilgisayarınızın performansını en üst seviyede tutabilirsiniz. Razer Cortex, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz oyun hızlandırma programıdır.

Düzenli olarak bilgisayar oyunları oynuyorsanız, FPS veya bölünmüş saniye gecikmesinin size kötü puanlanmış bir skor listesine veya etkileyici bir kafa vuruşuna nasıl mâl olabileceği hakkında daha fazla bilgi vermemiz gerekmez. Gelişmiş grafikler sadece oyunu daha keyifli hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda oyunun sunduğu tüm içeriğin tadını çıkarabileceğinizi de belirler.

Razer Cortex, piyasaya sürülen ilk oyun hızlandırma programlarından biridir ve adından da anlaşılacağı gibi, bilgisayarınızın ve oyunlarınızın performansını aynı anda değiştirmenize yardımcı olabilir.

Program, bu kategorideki uygulama deneyiminiz ne olursa olsun, çok düzgün çalışan, gezinmesi kolay ve şık bir arayüzle birlikte gelir. Hoş geldiniz sayfası, oynadığınız ve maksimum performansın tadını çıkarmak istediğiniz oyunları görüntülemek için tasarlanmıştır.

Artı işareti simgesini kullanarak, kolayca oyun ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Sisteminizde çok fazla oyun yüklüyse arama kutusundan arayarak bulabilirsiniz.

Yardımcı programın arkasındaki fikir, donanımı yükseltmenin bir seçenek olmaması durumunda en sevdiğiniz oyunların performansını artırmanızı sağlamaktır. Ayrıca, oyun kayıtlarınızı Dropbox, Google Drive veya OneDrive gibi çeşitli bulut depolama çözümlerine yüklemeyi düşünebilirsiniz. Daha farklı ek işlevlerden bahsedecek olursak, oyun için kayıt yapabilir veya ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Razer Cortex, çeşitli durumlarda yararlı olabilecek birkaç araç içeren kapsamlı bir pakettir. Oyun oynarken takılmalar oluyorsa yada mevcut FPS’nizi artırmak istiyorsanız, Razer Cortex denemeye değer olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *