Puran Defrag 7.7.1

Puran Defrag 7.7.1

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.5 MB
ÜreticiPuran Software
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme11 Nisan 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Puran Defrag ile sabit diskinizin bölünmüş alanları üzerinde kapsamlı bir birleştirme gerçekleştirerek bilgisayarınızın hızını artırın ve sabit diskinizi bu yardımcı programla optimize edin.

Çalışan programların veya dosyaların açılmasının normalden daha uzun sürmeye başladığını fark etmeniz, sabit diskinizin üzerinde oldukça fazla boş olan olduğunun bir işareti olabilir.

Puran Defrag, bilgisayarınızın performansını artırmak için sabit diskiniz üzerindeki boş alanları birleştirmenizi sağlayan güçlü bir programdır.

Programın arayüzü oldukça basit ve kullanışlıdır. Yaptığınız her işlemden sonra raporlama talep edebilirsiniz. Böylece, programın ne işlem yaptığınızı ve detayları rahatlıkla görebilirsiniz.

Disk birleştirme işlemi elle veya otomatik olarak başlatılabilir. İşlem bittikten sonra Puran Defrag size bir kaç seçenek belirterek, bilgisayarın yeniden başlatılmasını yada diski test etme olanağı sunar. Program, düşük miktarda CPU ve bellek kullanır, çok iyi bir yanıt süresine sahiptir.

Ücretsiz bir disk birleştirme programı arıyorsanız, Puran Defrag sizin için iyi bir alternatif olacaktır.

NOT: Program, kurulumu esnasında farklı uygulamalar veya araç çubuğu ekleme talebinde bulunabilir. Bu talepler bilgisayarınızda virüs algısı yaratabilir ve kuruluma izin vermeyebilir. Bu yüzden programı kurarken bu talepleri iptal edebilirsiniz.

139 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.