ProtonVPN 1.16.1

Bu kullanıcı dostu ve modern görünümlü VPN uygulaması ile çevrimiçi etkinliklerinizi gizleyin.

ProtonVPN, bu türdeki diğer gerçek zamanlı hizmetlerin çoğu gibi, çevrimiçi anonimliğinizi korumanıza, web sitelerinin engellemesini kaldırmanıza, çeşitli filtreleri ve coğrafi kısıtlamaları geçmenize izin veren bir VPN programıdır.

ProtonVPN, tamamen güvenlik ve gizlilik korumasıyla ilgili bir e-posta hizmeti olan ProtonMail desteği ile oluşturulmuştur. Bu hizmet diğer çoğu VPN hizmetinden biraz daha fazlasını sunmayı amaçlamaktadır. Örneğin, Tor ile bütünleşir ve tüm verilerinizin gizli kalmasını sağlamak için özel algoritmalar kullanır. Ayrıca bu VPN uygulaması İsviçre tabanlı sunuculara sahiptir. (İsviçre, şu anda güçlü gizlilik yasalarına sahiptir)

Başlangıçta ProtonMail kullanıcılarını güvende tutmak için geliştirilmiş olsa da, artık Windows, macOS, Linux ve hatta Android işletim sistemli cihazlar için de kullanılabilmektedir.

Windows, gerçekten modern görünümlü ve sorunsuz çalışan bir işletim sistemidir. Windows 10 ve siyah görev çubuğuyla uyumlu bir tasarıma sahip temiz, siyah temalı bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Ana pencerenin sağ tarafında, dünyanın dört bir yanındaki ülkelere dağılmış bir dizi sunucu bulunur. Ayrıca çok kapsamlı bir harita önizlemesi ve canlı bir oturum trafiği analizörü var, böylece tüm gizlilik sürecini daha iyi görselleştirebilir ve anlayabilirsiniz.

Buna ek olarak, uygulama, bilgisayarınızın masaüstünde mümkün olduğunca az yer kaplarken herhangi bir sunucuya bağlanmanıza ve herhangi bir profile erişmenize olanak tanıyan kompakt bir hızlı giriş modu sunar.

Son olarak, hesabınız ve abonelik planlarınızla ilgili her türlü bilgiyi görüntüleyebileceğiniz ve bildirimler, otomatik bağlantı, windows ile başlatma gibi bazı yararlı seçenekleri etkinleştirebileceğiniz veya devre dışı bırakabileceğiniz bir ayarlar bölümü vardır.

Sonuç olarak, ücretsiz olarak deneyebileceğiniz bir VPN hizmeti arıyorsanız, ProtonVPN’i kullanmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *