ProjectRoom 1.0.62

ProjectRoom 1.0.62

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu892 KB
ÜreticiPeekGlass
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme28 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

2D ve 3D dosyalardan görüntülere, yürütülebilir dosyalara ve daha fazlasına kadar her şeyi depolayabilen bu uygulamaya başvurarak, 3D baskı projelerinizle ilgili çeşitli yönleri diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Birçok insan, herhangi bir projenin en zor aşamasının planlama olduğu konusunda hemfikirdir. İleriyi düşünmek ve optimum performans için atılması gereken adımların net bir genel bakışına sahip olmak oldukça zahmetli bir sorumluluk olacaktır.

ProjectRoom, 3D baskıları kolayca yönetebilmek amacıyla kullanılan bir programdır. Ayrıca, 3D baskı projelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Projenizi diğer insanlarla tam olarak nasıl paylaşabileceğinize gelince, eklemek istediğiniz bilgi türünü belirtmenizi sağlayan “Dışa Aktar” özelliğine seçmeniz yeterlidir. Projeleri içe aktarmak aynı derecede basittir ve diğer kullanıcıların çalışmalarına erişmenizi sağlar.

Özetlemek gerekirse, ProjectRoom, 3D baskı projelerinizi diğer kullanıcılar için kolayca erişilebilir hale getiren kullanımı kolay bir programdır. Ücretsiz olarak indirip, kullanabilirsiniz.

134 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.