ProjectRoom 1.0.62

2D ve 3D dosyalardan görüntülere, yürütülebilir dosyalara ve daha fazlasına kadar her şeyi depolayabilen bu uygulamaya başvurarak, 3D baskı projelerinizle ilgili çeşitli yönleri diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Birçok insan, herhangi bir projenin en zor aşamasının planlama olduğu konusunda hemfikirdir. İleriyi düşünmek ve optimum performans için atılması gereken adımların net bir genel bakışına sahip olmak oldukça zahmetli bir sorumluluk olacaktır.

ProjectRoom, 3D baskıları kolayca yönetebilmek amacıyla kullanılan bir programdır. Ayrıca, 3D baskı projelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Projenizi diğer insanlarla tam olarak nasıl paylaşabileceğinize gelince, eklemek istediğiniz bilgi türünü belirtmenizi sağlayan “Dışa Aktar” özelliğine seçmeniz yeterlidir. Projeleri içe aktarmak aynı derecede basittir ve diğer kullanıcıların çalışmalarına erişmenizi sağlar.

Özetlemek gerekirse, ProjectRoom, 3D baskı projelerinizi diğer kullanıcılar için kolayca erişilebilir hale getiren kullanımı kolay bir programdır. Ücretsiz olarak indirip, kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *