Port Forward Network Utilities 3.3.0

Port Forward Network Utilities, ağla ilgili çeşitli görevleri gerçekleştirmenize yardımcı olan kullanışlı bir programdır.

Port Forward Network Utilities şu yardımcı programları içerir; yönlendirici, bağlantı noktası denetleyicisi, IP adresinizi statik veya dinamik yapmak için bir araç ve güçlü bir bağlantı noktası yönlendirme aracı.

Bağlantı noktası yönlendirme aracına PFConfig adı verilir ve üretici tarafından bu adla ayrı olarak satılır. PFConfig, ihtiyacınız olduğunda bağlantı noktalarını sizin için otomatik olarak açar ve kapatır, bu nedenle bağlantılarınızın güvenliğini artırmaya da yardımcı olur.

Port Forward Network Utilities, IP adresinizi dinamik bir adresten statik veya tam tersine değiştirebilen kullanışlı bir araç içerir. Bu kullanışlı araç, ağınızı otomatik olarak kullanılabilir IP adresleri için tarar ve sizin için en iyi IP adresini ve DNS sunucusunu seçer, böylece hiçbir şey yapmanız gerekmez.

Açık port kontrol aracı çok güvenilirdir ve diğer benzer port kontrol araçlarına kıyasla çok az sayıda hata verir.

Tüm bu araçlar sadece çok etkili değil, aynı zamanda kullanımı kolaydır. Arayüzleri basit tasarlanmıştır ve yeni başlayanlar bile bunları kullanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *