PlayStation Now 11.1.2

PlayStation Now 11.1.2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu90.4 MB
ÜreticiSony Interactive Entertainment LLC
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Güncelleme17 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

PlayStation Now ile bilgisayarınızda PlayStation oyunlarını oynayabilirsiniz.

Eskiye oranla oyun ve film üzerine çok fazla abonelik servisiyle karşılaşır olduk. PlayStation Now ise bunlardan en son çıkanı ve merakla bekleneni olarak görünüyor.

PlayStation Now’un en büyük ve en ilgi çeken özelliğiyse, PlayStation oyunlarını bilgisayarınızda oynatma imkanı sunuyor olması. Her PlayStation kullanıcısının bugüne kadar hep aklının bir köşesinde yer edinmiştir, PlayStation oyunlarını bilgisayarda oynamak.

PlayStation Now, PS2, PS3 ve PS4’de yayınlananlar da dahil olmak üzere toplam 800 oyunu bilgisayarınızda oynatma imkanı veriyor. Sisteme sürekli yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor. Oyun listesini takip etmek için şu linki kullanabilirsiniz. (bknz: PlayStation Now oyun listesi)

Bu hizmeti test etmek isteyen kullanıcılar, 7 gün boyunca ücretsiz deneme fırsatını değerlendirebilirler. Deneme süresi sona erdiğinde, aylık abonelik ücretini ödeyerek hizmeti kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yalnız üzülerek bildirmek isteriz ki PlayStation Now şu an için Türkiye’de aktif edilmiş bir hizmet değil. Sony şirketinin son açıklamasına göre Türkiye, Romanya, Hindistan, Avustralya ve Yeni Zelanda ülkelerinde PlayStation Now, yakın zamanda hizmet vermeye başlayacak.

PlayStation Now şu ülkelerde hizmet veriyor; Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, Almanya, Belçika, Fransa, İrlanda, İsviçre, Avusturya, Hollanda, Lüksemburg, Japonya, İspanya, İtalya,Norveç, Portekiz, Danimarka, Finlandiya ve İsveç.

184 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - connect tv play - netblu apk - tv apk - tiktok jeton hilesi - tiktok hile - connect tv play - yabancı şarkılar dinle