PlanetSide 2

PlanetSide 2


Sponsor Bağlantılar
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu20 GB
ÜreticiSony Online Entertainment
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Güncelleme21 Ekim 2019
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (20 GB)
31 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

PlanetSide 2, DayBreak Games tarafından geliştirilen ve Steam üzerinden oynanabilen MMOFPS oyunudur.

Devasa çok oyunculu yeni aksiyon dolu maceramız Planetside 2 sonunda çıkışını gerçekleştirdi. Dünyanın en önemli oyun geliştiricilerinden birisi olan DayBreak Games tarafından geliştirilen Planetside 2 ile MMO oyunları adına görebileceğini en iyi aksiyon öğelerine şahit olacak ve aksiyona tabir-i caizse doyacaksınız.

Avrupa ve Kuzey Amerika’da aynı anda çıkışını gerçekleştiren Planetside 2 ülkemizde de yayın hayatına başladı. Bizlere farklı ve kaliteli bir MMOFPS deneyimi yaşatacak olan Planetside 2’ye bayılacaksınız. Her şeyden önce Sony Online Entertainment kalitesi ile gelen Planetside 2’deki eşsiz aksiyon sizi oyuna bağlayacaktır.

Oyunun hikayesi ve amacından biraz bahsedecek olursak şu şekilde özetleyebiliriz; Oyuna başladığımızda seçebileceğimiz, daha doğrusu kaydolabileceğimiz üç farklı cumhuriyet bulunuyor. Terran Cumhuriyeti, Yeni Birleşim ve Vanu Hükümdarlığı oyunda seçebileceğiniz üç farklı cumhuriyet. Bu üç milletten birisine katılarak Auraxis gezegeninin hakimiyeti için mücadele vereceğiz.

Auraxis’in hakimiyetini kazanmak için birbirinden farklı epik savaşlardan birine katılmaya mecbursunuz. Savaşlar çok sert ve aksiyon dolu geçecektir, kara ve hava fark etmez, ister göğüs göğse isterseniz araçlarınıza atlayıp çarpışın, savaş her ne olursa olsun çok sert geçecek. Oyunda binlerce oyuncu birbirine karşı olağanüstü bir platformda mücadele verecek ve sadece en güçlü olanlar kazanabilecek.

Jonh Smedley, Planetside 2 hakkında şu kelimeleri kullandı “Binlerce oyuncuyu eş zamanlı olarak harikulade ve devasa kıtalarda savaştıran PlanetSide 2’nin büyüklüğünün ve gücünün eşi yok. Daha önce bunun gibi bir oyuna tanık olmadınız.”

Kişiselleştirilebilir özellikleri, olağanüstü görselleri ve oynanışı ile Planetside 2 şüphesiz en iyi MMOFPS oyunu olarak adını tarihe kazıyor. Birçok ödüle layık görülen ve ödüle doymayan yapım Planetside 2’yi ücretsiz indirebilir, kayıt olabilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

PlanetSide 2 sistem gereksinimleri

Minimum:

 • OS: 64-bit Windows 7 or later
 • CPU: Core i5-760 or better / AMD Phenom II X4 or better [Quad-core CPU]
 • Memory: 6 GB RAM (64-bit)
 • Hard Drive: 20 GB free
 • Video Card: nVidia GeForce GTX 260 or better / Radeon HD 4850 or better

Önerilen:

 • OS:64-bit Windows 7 or later
 • Processor:Intel i7 processor or higher / AMD Phenom II X6 or higher
 • Memory:6 GB RAM
 • Graphics:nVidia GeForce 560 or higher / AMD HD 6870 or higher
 • DirectX®:9.0
 • Hard Drive:20 GB HD space
31 kez indirildi
Etiketler:

YORUM YAZIN