Opera VPN ile Ücretsiz VPN Hizmeti

İnternet tarayıcıları arasında popülerliği ile bilinen Opera VPN nasıl çalıştırılır? Merak ettiğiniz sorunun yanıtı veriliyor.

İnternet tarayıcılarından biri olan Opera için, ücretsiz VPN servisi entegre edildi. BU sayede VPN servisine ihtiyaç duyan kullanıcılar, kolay bir şekilde bu tarayıcı üzerinden işlemlerin gerçekleşmesini sağlayabilecek. Opera VPN nasıl çalıştırılır sorusunun yanıtına göre hareket ederek, sizin için sunulan seçenek üzerinden işlemlerin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Opera VPN çalıştırmak

Evet, yapmak istediğiniz operanın son eklentisi olan VPN üzerinden işlemleri gerçekleştirmek olabilir. Bu durumda Opera VPN’nin çalıştırılması gerekiyor. Hangi sürümü kullandığınıza bakın. VPN için kullanmanız gereken sürüm Opera geliştiriciler sürümü olmalıdır. Buna dikkat ederek diğer işlem basamaklarına geçmeniz avantajlı olacaktır.

Opera Web Tarayıcı;

İlk adımınız web tarayıcıyı bilgisayarınıza indirmek olacak. Bunun için herhangi bir ücret ödemeden, direkt olarak bilgisayarınıza indirmeyi sağlayabilirsiniz. Adres çubuğunun hemen solunda yer alan VPN butonu ile uygulamayı aktif hale getirmeniz sağlanacaktır. Hem kullanışlı hem de son derece hızlı bir şekilde erişebileceğiniz bir özellik olduğundan, direkt olarak aktif ederek işlemlerinizin bu şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Ayarlar Bölümü;

Tarayıcı indirip kurmanızın ardından Opera VPN ayarı için ayarlar bölümüne girmeniz gerekiyor. Bu alandan anında giriş yaparak VPN özelliğini aktif edin. Ardından herhangi bir internet sitesine girip, gezinme çubuğunun hemen sol tarafında yer alan VPN sekmesinden ülke seçimi yapabilirsiniz. Kısa süre içinde farklı ülkelerden erişim engeli olmayan girmek istediğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz.

Opera VPN için Opera Tarayıcısı indirmek

Ayarlar bölümünden son derece kolay şekilde VPN’nin aktif olması ile işlemlerinizi gerçekleştirmenin kolay olduğunu gördünüz. Bunun için direkt olarak opera tarayıcısının aktif hale getirilmesi gerekiyor. Değerlendirmenizi yaptıktan sonra, direkt olarak tarayıcının indirilmesini isteyebilirsiniz. İndirme işlemi için herhangi bir ücret gerekmiyor. Bilgisayarınıza Opera VPN indirmek için, aşağıda ki opera indir linkine tıklayınız, anında indirme işleminiz gerçekleşecektir. Bunu değerlendirin ve kısa süre içinde siz de indirmeyi tamamlayarak güvenli bir şekilde sitelere giriş yapın.

Opera VPN (Son Sürüm) indirmek için tıklayınız.

Engellenen sitelere Opera VPN ile giriş yapmanız mümkün oluyor…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *