Android İçin İnternet Gerekmeyen Okey Oyunu İndir

Okey oyunu, dikdörtgen taşlar ve ıstakalar ile oynanan bir mantık oyunudur. Çok eskilere dayanmaktadır. Genellikle kahvehanelerde oynanmaktadır. 4 kişi ile oynan bir masa oyunudur. Türk topluluklarından oldukça yaygın bir oyundur. Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte, bu oyun telefonlara da taşınmıştır.

İnternet İstemeyen Okey Android APK İndir

Telefonlara indirilen bu oyun ile istenilen zaman veya istenildiği yerde oynanmaktadır. Özellikle internetsiz olan okey oyunları büyük rağbet görmektedir. Sitemizden güvenli bir şekilde android uyumlu internetsiz okey oyunu indirebilirsiniz. İnternetsiz okey oyunu, kesintisiz ve hızlı bir şekilde oyun oynanmayı sağlamaktadır.

İnternetsiz Okey Oyunu Nasıl Oynanmaktadır?

İnternetsiz okey oyununu oynayabilmek için ilk olarak güvenli bir şekilde sitemizden indirmeniz gerekmektedir. Oyun başlangıcında 4 kişiye 14 taş dağıtılmaktadır. Sadece ilk başlayacak kişiye 15 taş verilmektedir. 15 taşı alan oyuncu gereksiz taşını atarak oyunu başlatacaktır. Taşlar renklerine ya da rakamların sırasına göre, set olacak şekilde dizilir. İnternetsiz okey oyununda bu dizim otomatik olarak dizilmektedir. Kalan taşlardan seçilen bir taşın bir üst rakamı okey kabul edilir. Bu okey bir joker niteliğindedir. Ortadaki taşlar sırayla çekilir ve işe yaramıyorsa elde tutulur, aksi durumda taş yan oyuncuya atılır. Yandaki oyuncu ise işine lazım ise atılan taşı çeker, yoksa ortadan taş çekmektedir. 14 taşın hepsini seri haline getirmiş olan ilk oyuncu, oyunu kazanmış olacaktır. Bir mantık üzerine kurulmuş, oldukça eğlenceli bir oyundur.

İnternetsiz okey indirmek için, Hemen indir butonuna tıkla ve yapay zekaya bu oyunun ustası kim göster!

  1. okey oynasam şölee taşlarııı vuuraaaa vuraa takozaa heyt bee çay söylesem ve yensemmm hesabı kitlesem dierlerinee 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *