Okey Canlı Apk indir

Sitemiz üzerinden okey – canlı isimli oyunun apk dosyasını sorunsuzca indirebilirsiniz. Oyunu detayları konusunda da birkaç püf noktadan bahsettik. Okey oyunu, dikdörtgen renkli taşlar ve ıstakalar ile oynanan bir oyundur. Çok eskilere dayanan bir mantık oyunudur. Çoğunlukla kahvehanelerde oynanmaktadır. Okey, dört kişi ile oynan bir masa oyunudur.

OKEY – Canlı Apk Dosyasını İndir

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, son zamanlarda bu okey oyunu telefonlara da taşınmıştır. Telefonlara indirilen bu oyun ile istenilen zaman veya istenildiği yerde canlı olarak, farklı kişilerle okey oynanmaktadır. Sitemizden güvenli bir şekilde canlı okey oyunu indirebilirsiniz. Canlı okey oyunu, kesintisiz ve hızlı bir şekilde oyun oynamanızı sağlamaktadır.

Canlı Okey Oyunu Nasıl Oynanmaktadır?

Canlı okey oyununu oynayabilmek için ilk olarak güvenli bir şekilde sitemizden indirmeniz gerekmektedir. Canlı okey oyunu tıpkı gerçeği gibi bir his vermektedir. Gerçek insanların oynadığı bir oyundur. Birbirini tanımayan insanların tanışabileceği, dostlukların başladığı bir oyundur. İlk olarak 4 kişiye 14 taş dağıtılmaktadır. Ancak oyunu başlatacak kişiye 15 taş verilmektedir. Taşlar renklerine ya da rakamların sırasına göre, en az üçlü set olacak şekilde dizilir. İstekaya dizilen taşların dışında kalan taşlardan seçilen bir taşın bir üst rakamı okey kabul edilmektedir. Bu okey bir joker niteliğindedir, yani istenilen seriye konulmaktadır. Ortadaki taşlar oyuncu sırasıyla çekilir ve işe yaranıyorsa elde tutulur, işe yaramıyor ise taş yan oyuncuya atılır. 14 taşın hepsini seri haline ilk getiren oyuncu, oyunu kazanış olacaktır. Canlı okey, oldukça eğlenceli, tıpkı gerçeği gibi olan bir online oyundur. 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *