NetSetMan 4.7.2

NetSetMan 4.7.2

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.3 MB
ÜreticiIlja Herlein
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme3 Mart 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

NetSetMan, altı adete kadar farklı ağ profili oluşturmanıza ve bunlar arasında sistem seçeneceklerinden kolayca geçiş yapmanıza olanak tanıyan ağ ayarları yöneticisidir.

NetSetMan, ağ ayarları ile altı farklı profil oluşturmanıza ve bunlar arasında kolayca geçiş yapmanıza olanak tanıyan, gelişmiş ve kolay kullanımlı bir yardımcı programdır.

NetSetMan, hem yükleyici hem de taşınabilir sürümle birlikte gelir, böylece tercih edilen seçeneği belirleyebilirsiniz. Temel fark, taşınabilir paketin, karşılaştığınız herhangi bir bilgisayarda çalıştırmak için kurulum gerektirmeden, herhangi bir USB depolama aygıtından çıkarılabilmesidir.

Bir kez başlatıldığında, araç görev çubuğu bildirimleri alanında bir simge oluşturur ve simge durumuna küçültüldüğünde oraya gönderilir, böylece bilgisayarınızdaki normal etkinliğinizi kesintiye uğratmaz.

Ana uygulama penceresi net bir yapıya sahiptir ve altı profili farklı ağ ayarlarıyla bir araya getirmeye adanmış altı sekme içerir.

Özetlemek gerekirse, NetSetMan, sistem seçeneklerinden, birden fazla ağ profilini kolayca dengelemek isteyen herkes için güvenilir bir yardımcı programdır. NetSetMan‘ın en büyük avantajı, ücretsiz olmasıdır.

141 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.