NetSetMan 4.7.2

NetSetMan, altı adete kadar farklı ağ profili oluşturmanıza ve bunlar arasında sistem seçeneceklerinden kolayca geçiş yapmanıza olanak tanıyan ağ ayarları yöneticisidir.

NetSetMan, ağ ayarları ile altı farklı profil oluşturmanıza ve bunlar arasında kolayca geçiş yapmanıza olanak tanıyan, gelişmiş ve kolay kullanımlı bir yardımcı programdır.

NetSetMan, hem yükleyici hem de taşınabilir sürümle birlikte gelir, böylece tercih edilen seçeneği belirleyebilirsiniz. Temel fark, taşınabilir paketin, karşılaştığınız herhangi bir bilgisayarda çalıştırmak için kurulum gerektirmeden, herhangi bir USB depolama aygıtından çıkarılabilmesidir.

Bir kez başlatıldığında, araç görev çubuğu bildirimleri alanında bir simge oluşturur ve simge durumuna küçültüldüğünde oraya gönderilir, böylece bilgisayarınızdaki normal etkinliğinizi kesintiye uğratmaz.

Ana uygulama penceresi net bir yapıya sahiptir ve altı profili farklı ağ ayarlarıyla bir araya getirmeye adanmış altı sekme içerir.

Özetlemek gerekirse, NetSetMan, sistem seçeneklerinden, birden fazla ağ profilini kolayca dengelemek isteyen herkes için güvenilir bir yardımcı programdır. NetSetMan‘ın en büyük avantajı, ücretsiz olmasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *