NetBalancer 10.1.1

NetBalancer ile ağ bağdaştırıcınızın trafiğini izleyin ve analiz edin, internet bağlantınızı daha iyi kontrol etmek için kuralları ve öncelikleri tanımlayın.

NetBalancer‘in yardımıyla, kullanıcı dostu bir ortamda, ağınıza gelen ve giden trafiği izleyebilirsiniz.

Kurulum prosedürünün sonunda NetBalancer web tarayıcılarınızı otomatik olarak yeniden başlatır. Başlatıldığında, tüm etkin işlemlerin bir listesi ana pencerede görüntülenir.

Her işlem için dosya yolu, komut satırı ve oluşturma tarihi ile birlikte kimliği, indirme ve yükleme hızını, indirme ve yükleme sınırını, bağlantı sayısını, indirilen ve karşıya yüklenen boyutu kontrol edebilirsiniz.

Panelin alt kısmında bir trafik grafiği, IP bağlantıları, bağlantı noktaları, protokoller, durumlar, işlem adı ve diğer bilgilerin yer aldığı bir liste bulunur.

İndirme ve yükleme önceliğini oluşturmak, kurallar oluşturmak, tüm trafiği sıfırlamak, ağ bağdaştırıcılarını yapılandırmak, tüm ağ trafiğini engellemek ve kullanıcı arayüzü için başka bir dil seçmek mümkündür.

Bu programı, düşük CPU ve RAM ile çalışan sistem kaynakları bile kolayca kullanabilir. İyi bir yanıt süresine sahiptir ve işletim sisteminin çökmesine veya hata mesajlarına neden olmadan sorunsuz çalışır. Gelişmiş ayarları sayesinde NetBalancer, son derece kullanışlı bir programdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *