NANO AntiVirus 1.0.134.90655

NANO AntiVirus, tüm sisteminizde veya seçilen klasörleriniz de düzenli taramalar yapmanız koşuluyla, bilgisayarınızın her türlü kötü amaçlı yazılımdan güvenilir şekilde korunmasını sağlar.

NANO AntiVirus, güvenlik yazılımı pazarında yeni bir firma olmakla birlikte, çok kısa sürede yüksek düzeyde popülerlik kaydetti. Bu popülerlik, sistemi aktif olarak koruyan gerçek zamanlı filtrelerin yanı sıra yüksek tarama hızına atfediliyor.

Diğer antivirüs programlarının faydalandığı ünden yoksun olsa da, NANO AntiVirus diğer yazılımlara göre sayısız özellik sunuyor.

NANO AntiVirus, sisteminizin tüm modüllerine erişim sağlayarak kötü amaçlı yazılımları bulmak için sistemin eksiksiz taramalarını gerçekleştirmenizi sağlar. Hızlı tarama modu ile tüm sisteminizi birkaç dakika içinde tarayabilirsiniz.

System Guard aracı ile şüpheli görünen her şeyi engeller ve karantinaya taşıyarak sistem güvenliğinizi sağlamış olur. Programın ayarlar kısmından, kısıtlama kurallarını, karantina seçeneklerini, ağ bağlantılarını, güvenilir nesneleri ve uygulamanın görünümünü özelleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızı en son keşfedilen virüslerden korumak için düzenli olarak veritabanı güncellemesi yapmanız önemle tavsiye edilir.

Sonuç olarak, NANO AntiVirus iyi bir izlenim bırakıyor, ancak bu sektörde ki ünlü firmalar için ciddi bir rakip olarak görülmüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *