MyBusinessCatalog Free 17.7.5.3563

İster verilerinizi çevrimiçi mağazalara yükleyin, ister bir CD kataloğu oluşturun ya da broşürünüzü PDF olarak kaydedin. MyBusinessCatalog Free ile tüm müşterileriniz için ürün katalogları oluşturun.

MyBusinessCatalog Free, ürün veya hizmetlerinize kataloglar tasarlamanıza olanak veren ücretsiz bir katalog hazırlama programıdır. Bu program ile hazırlamış olduğunuz katalogları CD, DVD veya flash belleğe kolayca yükleyebilirsiniz.

Programı ilk çalıştırdığınızda gözünüze karmaşık gibi görünebilir. Her özellikten en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız programın yardım menüsüne başvurabilirsiniz.

Program, kullanıcılara SWF dosyaları ekleme imkanı verir ve ayrıca bunları doğrudan birincil bölmede önizleyebilirsiniz. Maalesef, geçerli seçimi durduramaz veya video akışında belirli bir konuma atlayamazsınız.

Dosya biçiminin JPEG, BMP, PNG, GIF veya WMF olması koşuluyla görüntüleri yükleyebilirsiniz. Fotoğraflar pano içeriğinden veya varsayılan tarayıcıdan içe aktarılabilir.

Zamanı ayarlamanıza veya dönüş açısını ve çözünürlüğünü seçmenize izin veren bir animasyon düzenleyiciye sahiptir. Resmi fare imleciyle çalışma ortamında taşıyabilir, yakınlaştırma seçenekleri uygulayabilir, yazı tipi stili, boyut, renk ve hizalama açısından özelleştirilebilen tablolar ve metin mesajları ekleyebilirsiniz.

Ayrıca XLS, ODS, DBF, XML, CSV, HTML veya düz metin dosyalarından fiyat listelerini kataloğa aktarabilirsiniz. Sütun başlıklarını, kod, açıklama, fiyat, seçenekler, üretici, resimler, tam açıklama kısımlarını düzenleyebilirsiniz.

MyBusinessCatalog Free, fiyat listeleri, PDF ve HTML katalogları tasarlamanıza yardımcı olacak çok çeşitli şablonlarla birlikte gelir.

Ayrıca, yeni oluşturulan katalogları otomatik çalıştırma seçenekleriyle bir CD, DVD veya flash belleğe yazdırabilirsiniz. Android cihazlarla uyumlu kataloglar oluşturmak da mümkündür.

Şirket hakkında telefon, faks, adres, e-posta ve web sitesi gibi genel bilgiler ekleyebilirsiniz. Oluşturulan kataloglar yazdırılabilir, varsayılan istemcinizle e-posta ile gönderilebilir, PDF’ye kaydedilebilir veya FTP sunucuları aracılığıyla web sitelerinde yayınlanabilir.

Genel olarak, MyBusinessCatalog Free kullanışlı özelliklerle doludur, ancak arayüzü biraz karmaşık gibi göründüğünden, sizi programı öğrenme konusunda endişeye düşürebilir. Biraz zaman ayırıp öğrenebileceğiniz, piyasada nadir bulunan katalog hazırlama programlarından birisi olduğunu göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *