MKVToolNix 24.0.0

MKVToolNix 24.0.0

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu14.7 MB
ÜreticiMoritz Bunkus
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 gün önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (14.7 MB)
11 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

MKVToolNix 24.0.0 (32-bit) İndir

MKVToolNix 24.0.0 (64-bit) İndir

MKVToolNix ile MKV dosyalarınız üzerinde değişiklikler yaparak farklı MKV dosyalarını birleştirebilirsiniz.

MKVToolNix kullanıcılara MKV  formatındaki videolar üzerinde video birleştirme ve video boyutu değiştirme gibi değiklikleryapma imkanı veren bir video düzenleme programıdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan MKVToolNix ile temel olarak farklı MKV dosyalarını birleştirebiliyorsunuz ve yeni videolar oluşturabiliyorsunuz. Program bunun yanında bu videolar ile ilgili teknik bilgileri de size sunabilmekte.

Oldukça düz bir arayüze sahip olan MKVToolNix şatafattan uzak bir görünüm sunmakta. Programa klasik dosya gezgininin yanısıra sürükle-bırak yöntemiyle videoları ekleyebiliyorsunuz. Sonrasında ise video parçalarını, bölümlerini ve etiketlerini seçerek düzenleyebiliyorsunuz.

MKVToolNix, programa tanıttığınız videoların en-boy oranlarını değiştirmenize de imkan veriyor. Bu sayede ekranda genişletilmiş veya uzatılmış görünen videoları düzeltebiliyorsunuz. Bunun yanında videoların görüntülenme boyutlarını da en ve boy anlamında elinizle özel olarak değiştirebilirsiniz. Programla videolarınızı kırpabilmeniz ve istenmeyen kısımlardan kurtulabilmeniz de mümkün.

MKVToolNix ile videolarınızı parçalayarak farklı dosyalar halinde kaydedebilirsiniz. Böylece videolarınızın içerisindeki belli bölümleri boyut, süre gibi değerlere bağlı olarak ayırabilirsiniz.

11 kez indirildi
Etiketler:

YORUM YAZIN