MiniTool Video Converter 2.0

Videolarınızı ses dosyalarına dönüştürmenize veya farklı video formatları arasında dönüştürme işlemi yapmanızı sağlayan ücretsiz video dönüştürme programıdır.

MiniTool Video Converter, kullanıcılara video dönüştürme işlemi sunan bir programdır. Yalnızca dönüştürme gereksinimlerinizi karşılamak için bir programı kullanmaya henüz karar vermediyseniz, bu sade ve kullanışlı programı deneyebilirsiniz.

Programın arayüzüne baktığınızda, farklı video dönüştürme programlarına benzediğini farkedeceksiniz. Sürükle-bırak yöntemiyle hızlıca dönüştürme işlemleri yapabildiğiniz gibi birçok dönüştürme işlemini bir kerede yapabilirsiniz.

Programın seçenekler kısmından, HD içeriğinden standart tanımlamaya kadar değişen boyut seçeneklerinden bir dizi kalite seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. MP4, WMV, AVI, MP3 veya OGG gibi popüler dosya biçimlerini desteklemektedir. Bunlar, bu uygulamanın desteklediği 1000 biçimden yalnızca birkaçıdır. Ayrıca, program ile YouTube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden videolar indirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *