Sponsorlu Bağlantılar

MiniTool Video Converter 2.0

MiniTool Video Converter 2.0

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.745 KB
ÜreticiMiniTool Software Limited
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Güncelleme5 Temmuz 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Videolarınızı ses dosyalarına dönüştürmenize veya farklı video formatları arasında dönüştürme işlemi yapmanızı sağlayan ücretsiz video dönüştürme programıdır.

MiniTool Video Converter, kullanıcılara video dönüştürme işlemi sunan bir programdır. Yalnızca dönüştürme gereksinimlerinizi karşılamak için bir programı kullanmaya henüz karar vermediyseniz, bu sade ve kullanışlı programı deneyebilirsiniz.

Programın arayüzüne baktığınızda, farklı video dönüştürme programlarına benzediğini farkedeceksiniz. Sürükle-bırak yöntemiyle hızlıca dönüştürme işlemleri yapabildiğiniz gibi birçok dönüştürme işlemini bir kerede yapabilirsiniz.

Programın seçenekler kısmından, HD içeriğinden standart tanımlamaya kadar değişen boyut seçeneklerinden bir dizi kalite seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. MP4, WMV, AVI, MP3 veya OGG gibi popüler dosya biçimlerini desteklemektedir. Bunlar, bu uygulamanın desteklediği 1000 biçimden yalnızca birkaçıdır. Ayrıca, program ile YouTube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden videolar indirebilirsiniz.

95 kez indirildi

YORUM YAZIN


x
tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar