MiniTool Video Converter 2.0

MiniTool Video Converter 2.0

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.745 KB
ÜreticiMiniTool Software Limited
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Güncelleme5 Temmuz 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Videolarınızı ses dosyalarına dönüştürmenize veya farklı video formatları arasında dönüştürme işlemi yapmanızı sağlayan ücretsiz video dönüştürme programıdır.

MiniTool Video Converter, kullanıcılara video dönüştürme işlemi sunan bir programdır. Yalnızca dönüştürme gereksinimlerinizi karşılamak için bir programı kullanmaya henüz karar vermediyseniz, bu sade ve kullanışlı programı deneyebilirsiniz.

Programın arayüzüne baktığınızda, farklı video dönüştürme programlarına benzediğini farkedeceksiniz. Sürükle-bırak yöntemiyle hızlıca dönüştürme işlemleri yapabildiğiniz gibi birçok dönüştürme işlemini bir kerede yapabilirsiniz.

Programın seçenekler kısmından, HD içeriğinden standart tanımlamaya kadar değişen boyut seçeneklerinden bir dizi kalite seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. MP4, WMV, AVI, MP3 veya OGG gibi popüler dosya biçimlerini desteklemektedir. Bunlar, bu uygulamanın desteklediği 1000 biçimden yalnızca birkaçıdır. Ayrıca, program ile YouTube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden videolar indirebilirsiniz.

161 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - connect tv play - netblu apk - tv apk - tiktok jeton hilesi - tiktok hile - connect tv play - yabancı şarkılar dinle
binance güvenilir mi - paribu güvenilir mi - coinbase güvenilir mi - okex güvenilir mi - bitexen güvenilir mi