Microsoft Authenticator 5.5.2 (iPhone ve iPad)

Microsoft Authenticator 5.5.2 (iPhone ve iPad)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu37.6 MB
ÜreticiMicrosoft Corporation
İşletim SistemiiOS 9.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 ay önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (37.6 MB)
63 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

iPhone ve iPad için Microsoft Authenticator

BT yöneticiniz, iş kaynaklarına erişmek üzere oturum açmanız için Microsoft Azure Authenticator uygulamasını kullanmanızı önermiş olabilir. Bu uygulama aşağıdaki işlevleri sağlar:
1. Multi-factor authentication: Bu, iki aşamalı doğrulama ile hesaplarınızı güvenli hale getirmenizi sağlar. İki aşamalı doğrulama ile bildiğiniz bir şey (parolanız) ve sahip olduğunuz bir şey (mobil cihazınız) ile oturum açarsınız.

Uygulama, Azure Multi-Factor Authentication’ı ve Microsoft ile Google hesaplarında kullanılanlar gibi diğer yazılım belirteçlerini destekler.

Azure Multi-Factor Authentication tarafından korunan bir hesap ile kullanıldığında anında iletme bildirimi alabilir veya uygulamada söz konusu hesap için görüntülenen doğrulama kodunu kullanabilirsiniz.

Diğer hesaplarla birlikte kullanıldığında uygulamada söz konusu hesap için görüntülenen doğrulama kodunu kullanmak zorunda kalırsınız.

Başlarken:

Hesap eklemenin en kolay yolu, bir sistemin iki aşamalı doğrulama kayıt sayfasında sunulan bir QR kodunu taramaktır. Alternatif olarak, Azure Multi-Factor Authentication kaydı için sunulan bir etkinleştirme kodunu ve URL’yi girebilir veya diğer sistemler tarafından sunulan bir hesap adı ve gizli anahtarı girebilirsiniz. Birden fazla hesap ve belirteç desteklenir.

2. İş Hesabı: Bu, Android telefonunuzu veya tabletinizi güvenilir bir cihaz haline getirmenizi ve şirket uygulamaları için Çoklu Oturum Açma (SSO) işlemi gerçekleştirmenizi sağlar. BT yöneticiniz, şirket kaynaklarına erişmeniz için bir iş hesabı eklemenizi isteyebilir. SSO ile bir kez oturum açtığınızda şirketiniz tarafından size sunulan tüm uygulamaları tekrar tekrar oturum açmadan kullanabilirsiniz.

63 kez indirildi
Etiketler:

YORUM YAZIN