Macrorit Data Wiper 4.6.0

Macrorit Data Wiper 4.6.0

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu9.1 MB
ÜreticiMacrorit & Norton Partition Magic
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme11 Nisan 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Macrorit Data Wiper 4.6.0 İndir

Macrorit Data Wiper 4.6.0 (Portable) İndir

Macrorit Data Wiper ile herhangi bir disk veya sabit diskinizdeki bölümlerde bulunan verileri, geri dönüşümsüz(asla geri getirilemeyecek) olarak silebilirsiniz.

Macrorit Data Wiper, tüm sürücüleri, diskleri ve bölümleri, ayrıca USB flash belleklerin içindeki verileri silmenize yardımcı olan, disk biçimlendirme ve veri silme programdır.

Macrorit Data Wiper, Free, Pro ve Unlimited olmak üzere üç tür lisansla birlikte gelir ve seçilen sürücülerden elde edilen verilerin kurtarılamaz hale getirilerek silinmesini sağlar.

Ayrıca, Macrorit Data Wiper ile yeni sürücü bölümleri de oluşturulabilir.

Programın ücretli sürümünü tercih ederseniz, daha fazla veri silme yöntemine ve daha fazla özelliğe sahip olabilirsiniz.

Sonuç olarak, bilgisayarınızda bulundurduğunuz hassas verileriniz varsa ve bunları geri dönüşü olmadan yok etmek istiyorsanız, Macrorit Data Wiper programını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

NOT: Kullanıcılar, Macrorit Data Wiper programını, mevcut bilgisayarlarını farklı bir kullanıcıya satmadan önce kullanma gereksinimi duyarlar. Bilgisayarlarını satmadan önce bu programı kullandıklarında, yeni kullanıcı eski verilere erişmek istese bile erişemeyecektir, çünkü eski kullanıcının verileri Macrorit Data Wiper tarafından kurtarılamayacak şekilde silinmiş olacaktır.

139 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.