Large Files and Folders Finder+ 2.0.0.5

Large Files and Folders Finder+ 2.0.0.5

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu15.6 MB
ÜreticiFtSoft Company
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme30 Nisan 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Large Files and Folders Finder+ ile bilgisayarınızda gereksiz yer kaplayan yüksek boyutlu dosyaları kolayca bulabilirsiniz.

Large Files and Folders Finder+, çok fazla disk alanı kaplayan içeriği belirlemek için yerel veya çıkarılabilir depolama aygıtlarında büyük dosya ve klasörleri aramak için kullanabileceğiniz basit bir programdır.

Kullanıcı dostu bir arayüz sayesinde programın kullanımı çok kolaydır. Programın ana penceresi, keşfedilecek ek menüler olmadan tüm seçenekleri ve işlevleri içeren tek bir pencereden oluşur.

Bağlı tüm yerel veya çıkarılabilir depolama aygıtları algılanır ve ana penceresinde görüntülenir, böylece programın analiz etmesini istediğiniz sürücüyü seçebilirsiniz. Dosyaların minimum boyutunu ayarlayıp içine bakmak istediğiniz dizinleri manuel olarak seçerek aramayı filtrelemesini isteyebilirsiniz. Seçimi kaldırılan klasörler otomatik olarak yok sayılır.

Program, yerel sabit sürücülerin yanı sıra, en fazla yer kaplayan dosyaları bulma girişiminde USB sürücüleri veya benzeri çıkarılabilir depolama aygıtlarını da tarayabilir.

Özetlemek gerekirse, Large Files and Folders Finder+, büyük boyutlu dosya ve klasörleri manuel olarak aramak için gereken zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

172 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.