LameXP 2018-11-10

LameXP 2018-11-10


Sponsor Bağlantılar
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu31.2 MB
ÜreticiMuldeR
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme15 Kasım 2019
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (31.2 MB)
48 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

LameXP, ses dosyalarınızı bir formattan diğerine çok kolay şekilde dönüştürmenizi sağlar.

LameXP, çeşitli ses kodlayıcıları için grafiksel kullanıcı ara yüzüdür. Bu program, ses dosyalarınızı bir formattan diğerine çok kolay şekilde dönüştürmenizi sağlar.

Adından da anlaşılacağı üzere, LameXP, LAME kodlayıcıları için sadece bir ara yüz değildir ve MP3, Ogg Vorbis, AAC/MP4, FLAC, AC-3 ve Wave Audio formatlarını da kapsayan çok sayıda çıkış formatını desteklemektedir. Desteklediği giriş formatlarının sayısı da bir o kadar fazladır. 

LameXO tarafından kullanılan tüm çözücüler ve kodlayıcılar zaten indirdiğiniz dosya içinde mevcut olduğu için, codec, filtre ya da plug-in gibi ayrıca bir yazılımı bilgisayarınıza indirip kurmanıza gerek yoktur. 

LameXP’yi ayrıca taşınabilir bir uygulama gibi de kullanabilirsiniz. Örneğin, programı USB aygıtınıza taşıyıp, buradan çalıştırabilirsiniz. 

LameXP daha çok yığın işlemleri için tasarlanmıştır. Bu da çok sayıdaki ses dosyalarını (örneğin bir albümün tamamını ya da müzik koleksiyonunuzun tümünü) tek adımda istediğiniz formata dönüştürebileceğiniz anlamına geliyor. 

LameXP, aynı zamanda kullanılabilir olan en sofistike kodlayıcıları kullanarak en mükemmel sesi sunar.

48 kez indirildi

YORUM YAZIN