Kingston Format Utility 1.0.3.0

Kingston Format Utility ile Kingston HyperX serisi (DTHX30/XXGB) USB flash bellekleri kolayca biçimlendirebilirsiniz.

Kingston Format Utility, Kingston HyperX serisi (DTHX30/XXGB) USB flash bellekleri biçimlendirmenizi mümkün olduğunca basitleştiren küçük bir windows yazılımıdır.

Windows, Linux veya macOS tarafından sağlanan varsayılan araçları kullanarak USB bellek biçimlendirmek, görünür bir performans düşüşüne neden olabilir. Bu nedenle, Kingston Format Utility ile yapacağınız biçimlendirme işlemlerinde USB bellek performansınız etkilenmeyecektir.

USB flash bellek formatlama işlemine geçmeden önce tüm dosyalarınızı yedeklemeniz, sonrasında oluşabilecek veri kayıplarının önüne geçecektir.

Kingston flash belleğinizi, bilgisayarınızın USB bağlantı noktalarından birine taktığınızdan ve programı istediğiniz konumda açtığınızdan emin olun. Belirtilen yürütülebilir dosyayı kullanarak programı başlatın, ilk açılan menüden cihazınızı seçin, istediğiniz dosya sistemini seçin, ana pencerenin alt kısmındaki “Biçimlendir” düğmesini tıklayın. USB flash bellek biçimlendirme işleminiz birkaç saniye içinde sonlanacaktır.

Özetlemek gerekirse, Kingston Format Utility, geniş uyumluluk aralığı ve genel performansın iyi olmasını sağlamak için HyperX serisi USB flash bellekleri formatlamak için basit bir çözüm sunar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *