Keman Programı 1.0

Keman Programı 1.0

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1009 KB
ÜreticiDatakent
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi1 hafta önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (1009 KB)
14 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

Bilgisayardan keman çalma programı

Enstrüman çalmak kolay bir iş değildir. Bunun yıllarca eğitim almak bile gerekebiliyor. Özellikle duygusal ağırlıklı ve kibar bir enstrüman olarak görülen Keman çalmak büyük bir beceri istemektedir. Herhangi bir beceriye gerek kalmadan kolayca keman çalmak ister misiniz?

Keman Programı sayesinde bilgisayardan keman çalmak mümkündür. Keman çalma programı ile çaldığınız parçaları bilgisayara kaydedebilir ve daha sonra dinleyebilirsiniz.

Keman Programını ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Program ana ekranına bulunan notalara basarak gerçek keman sesi ile müzik yapabilirsiniz. Kemanı elde tutarak çalmanın ayrı bir yeri olsa da, rahatlamak için bir iki parça çalmak isteyenler için güzel bir programdır.

Çaldığını notalar otomaik olarak kayıt altına alınmaktadır. Program ayrıca nota değiştirme ve listeden kaldırma özelliği içermektedir. Klavyeden çalmayı da desteklemektedir. F veya Q klavye olsun fark etmez. Klavye kısayolları ile piyano çalar gibi keman çalabilirsiniz.

Keman Programını Windows 10, 8.1 veya 8 bilgisayarda kurmaya çalıştığınız zaman MSVBVM50.DLL eksik olduğunan programın çalışmadığı uyarısı alabilirsiniz. Eğer bu uyarıyı alırsanız sorun değil, MSVBVM50.DLL dosyasını indirin ve bu sorunu ortadan kaldırın.

14 kez indirildi
Etiketler:

YORUM YAZIN