İstek Yazılım Adres ve Telefon Defteri 4.1.0

İstek Yazılım Adres ve Telefon Defteri 4.1.0

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.3 MB
Üreticiİstek Yazılım
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme12 Mayıs 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

İstek Yazılım Adres ve Telefon Defteri programının sade ve kullanışlı arayüzü ile kişilerinizin adres ve telefon bilgilerini, bilgisayarınızda güvenle tutabileceksiniz.

İstek Yazılım Adres ve Telefon Defteri ile kişilerinizin, adres, telefon,  e-posta, web adresi, kişiye özel bilgileri ve notlarını güvenli bir ortamda tutabilirsiniz.

Programın gelişmiş arama motoru ile kişilerinizi dilediğiniz filtreleme seçenekleriyle sistem üzerinden aratabilirsiniz. Bu arama motoru, binlerce kişinin kaydı içinden, istediğiniz kayda hızlıca ulaşmanızı sağlar.

Programın en önemli özelliklerinden biriyse, network desteğinin olmasıdır. Programı iş yerinizde kullanıyorsanız ve farklı bilgisayarlarında erişebilmesini istiyorsanız, programı erişime açarak farklı bilgisayarlarla paylaşabilmiş olacaksınız.

99 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - connect tv play - netblu apk - tv apk - tiktok jeton hilesi - tiktok hile - connect tv play - yabancı şarkılar dinle