IP Camera Viewer 4.09

IP Camera Viewer 4.09

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu19.4 MB
ÜreticiDeskShare Incorporated
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme19 Mart 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

IP Camera Viewer, birden fazla kamera görüntülemek için kullanabileceğiniz, gelişmiş özellikler sunan IP kamera izleme programıdır.

IP Camera Viewer, kullanıcıların masaüstü bilgisayarlarında konforlu bir şekilde kameralarını izlemelerine yardımcı olmak için tasarlanmış, güçlü bir programdır.

IP Camera Viewer, web tarayıcısını açmaya veya bir web sayfası yüklemeye gerek kalmadan aynı anda birden fazla kamerayı görüntülemenin çok basit bir yoludur.

Programın ana penceresi, yapılandırılmış her kamera için 4 adede kadar, önizleme amacıyla kullanılmaktadır. IP Camera Viewer, hepsi uygulamaya dahil olan dijital yakınlaştırma araçlarıyla bile kontrol edilebilen 1500’e kadar kamera modelini destekler.

Her şey göz önüne alındığında, IP Camera Viewer şüphesiz çok iyi bir yazılım parçasıdır. Sadece çok iyi organize edilmiş bir arayüz sağlamakla kalmaz, aynı zamanda programın genel deneyimini geliştirebilecek birçok özellik de sağlar.

141 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.