IDPhotoStudio 2.15.6.65

IDPhotoStudio 2.15.6.65

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.5 MB
ÜreticiKC Softwares
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 hafta önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (3.5 MB)
15 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

IDPhotoStudio (Portable)

IDPhotoStudio, kullanıcıların kendilerine ait kimlik fotoğraflarını çoğaltabilecekleri ve yazdırabilecekleri ücretsiz bir programdır.

IDPhotoStudio, kullanıcıların kendi kimlik fotoğraflarını bulundukları ülkenin standartlarına göre özelleştirebilecekleri kolay kullanımlı ve ücretsiz bir grafik programıdır. Aynı zamanda program yardımıyla kullanıcılar kimlik fotoğraflarını çoğaltabilirler ve yazıcıları üzerinden çıktısını alabilirler.

Kullanıcı arayüzü oldukça sade ve kolay kullanımlı olan programı her seviyeden bilgisayar kullanıcısı hiç zorlanmadan kullanabilir.

Program yardımıyla yapılabilecek tüm işlemlere ana pencere üzerinde açıkça yer verilmiştir ve bu nedenle kullanımı oldukça kolaydır. Temel düzenleme için basit bir döndürme aracı, kimlik resminizi kullanmak istediğiniz ülkeye ait standart bir seçim aracı ve basılacak resim sayısı gibi bilgiler programın ana penceresi üzerindeki yerini almaktadır.

Konu resimleri düzenlemeye geldiğinde içerisinde resim döndürme dışında herhangi bir temel düzenleme aracını barındırmayan programın bu noktada biraz eksik kaldığını söyleyebilirim.

Programın ayarlar bölümü üzerinde yer alan yazıcı ayarları sayesinde, kimlik resimlerinizin çıktısını almak istediğiniz yazıcıyı belirleyebilir ve seçebilirsiniz.

Tüm bu bahsettiğimiz özelliklerin dışında IDPhotoStudio yardımıyla resimlerinize ekleyebileceğiniz sephia ve grayscale olmak üzere iki farklı resim efekti de program içerisinde yer almaktadır.

Türkçe dil desteğine de sahip olan program sistem kaynaklarını hiç yormadan çalışmaktadır ve yapmak istediğiniz tüm işlemleri en hızlı şekilde yerine getirmektedir.

Her ne kadar çok gelişmiş özelliklere sahip olmasa da programın amacının kimlik resmi hazırlamak ve çoğaltmak olduğunu düşündüğümüz zaman, işini en iyi şekilde yerine getirdiğini söyleyebiliriz. Eğer kendi kimlik fotoğraflarınızı hazırlamak için bir programa ihtiyacınız varsa IDPhotoStudio’yu mutlaka denemelisiniz.

15 kez indirildi
Etiketler:

YORUM YAZIN