İBB İstanbul (Android)

İBB İstanbul (Android)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu22 MB
Üreticiİstanbul Büyükşehir Belediyesi
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 ay önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (22 MB)
26 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

Android için İBB İstanbul

İBB İstanbul; Akıllı şehir İstanbul’da herkesin tüm İBB hizmetlerine tek noktadan ulaşabilmesine imkân sağlıyor.
Şehrin trafik durumundan toplu ulaşıma beyaz masadan İBB Wifi noktalarına günlük yaşamda rehberiniz olacak her şey bu uygulamada.
Trafikten İstanbul’da ki güncel trafik bilgisini gerçek zamanlı alabilir ve yolculuğunuzu buna göre planlayabilirsiniz.
Toplu ulaşımla otobüs, metro, metrobüs vapur ve diğer tüm olanakları kullanarak gideceğiniz yere ulaşacağınız rotanızı gerçek zamanlı planlayabilirsiniz.
Beyaz Masa; Ulaşım altyapı, Çevre, İmar, Sağlık, Soysal destek ve diğer alanlarda şikâyet fikir ve önerilerinizi dinliyor, size en kısa zamanda çözüm sunuyor. İBB Wifi; size şehrin meydan park gibi birçok noktasında ve metrobüslerde kesintisiz internetin kapısını açarken güncel haberlerden İstanbul’u ve günü yakalayabiliyorsunuz.
Şehir rehberi; Eczaneler, Sosyal tesisler, Spor tesisleri ve İletişim noktaları gibi birçok önemli noktayı size gösteriyor ve dilerseniz nasıl gidileceğini tarif ediyor.
Şehrin farklı yerlerinde ki turistik kameralar İstanbul’un güzelliklerini ziyaretçilerine anlatıyor.
İBB İstanbul’da can dostlarımıza da yer var. Kayıp ve sahiplendirilebilir tüm hayvan dostlarımız uygulamanın Vetistanbul kısmında yer alıyor.
Akıllı şehirlerin olmazsa olmazlarından biri akıllı otopark sistemleri, Bulunduğunuz konuma en yakın kapalı ve açık otopark bilgilerine İspark noktalarından ulaşabilirsiniz.
İBB ile ilgili şantiyeden sosyal tesislere spor salonundan turistik alanlara her yerde kullanılan Kare Kodlarla da güncel bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz.

26 kez indirildi

YORUM YAZIN