Homedale 1.87

Homedale 1.87

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu789 KB
ÜreticiThe SZ
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme16 Nisan 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Homedale, kullanıcıların birden fazla WLAN erişim noktasının sinyal gücünü izlemesine ve grafik olarak gösterilen bilgileri görüntülemesine yardımcı olan sezgisel ve taşınabilir bir programdır.

Homedale, kullanıcıların çeşitli WLAN erişim noktaları için sinyal gücünü izlemelerine yardımcı olmak için tasarlanmış, küçük bir windows uygulamasıdır.

Bu taşınabilir bir program olduğundan, windows kayıt defterinde herhangi bir iz bırakmadığından bahsetmek önemlidir. Herhangi bir USB flash sürücüye veya diğer cihazlara kopyalayabilir ve ağ izleme işlemlerini anında gerçekleştirmeniz gerektiğinde yanınıza alabilirsiniz.

Kullanıcılara, bağdaştırıcılarve erişim noktası ayrıntıları (MAC adresi, sinyal gücü, şifreleme bilgileri ve sinyal gücü geçmişi) hakkında bilgi görüntüleme olanağı sağlayan temiz ve anlaşılır bir arayüze sahiptir.

Dahası, uygulama sinyal gücü hakkında bilgi içeren bir grafik oluşturur ve şu dosya formatlarına, dışa aktarmanıza izin verir: JPEG, PNG, TIF, GIF veya BMP.

Buna ek olarak, Homedale izleme süreci ve düz metin dosyasına aktarılabilecek olası hatalarla ilgili ayrıntıları içeren bir günlük tutar.

Homedale, grafik sinyali için özel parametreleri yapılandırabilir ve aracın belirli bir süre sonra eski erişim noktalarını otomatik olarak kaldırmasını veya bunları asla silmemesini sağlayabilirsiniz.

Testlerimiz sırasında Homedale’in verileri tüm süreç boyunca çok hızlı ve hatasız olarak gösterdiğini fark ettik.

Özetlemek gerekirse, Homedale, WLAN erişim noktalarının sinyal gücünü izleme konusunda en iyi sonuçları elde etmek için kullanım kolaylığı ile işlevselliği birleştirir.

135 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.